[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

3 powody, dla których warto celebrować sukces innych

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Sukces jest czymś, do czego praktycznie KAŻDY z nas dąży. Chcemy wiedzieć, jak smakuje to uczucie. Pragniemy osiągać postawione sobie cele i obserwować jak spełniają się nasze marzenia. Chcemy żyć podróżą do spełnienia ukrytego celu, który drzemie głęboko w środku. 

W rezultacie żyjemy dniem, w którym zobaczymy finał naszych działań i zaczniemy czerpać korzyści z dobrobytu, którego pragniemy.

Jak się jednak czujemy, gdy nasz przyjaciel, członek rodziny lub znajomy odnosi sukcesy PRZED nami? Czy świętujemy ich sukces, czy może im zazdrościmy? Cóż, bez wątpienia powinniśmy cieszyć się ich szczęściem. Zapytasz: dlaczego?

 

Oto trzy pwoody, dla których powinniśmy celebrować sukces innych

1. Aby odnieść sukces, potrzebujemy siebie nawzajem

Sukces jest tak naprawdę grą drużynową. Pomyśl, ile było sytuacji, w których udało Cię się pójść o krok dalej tylko dzięki wsparciu innych? To nie musiała być pomoc materialna, ale również mentalna, której bardzo często potrzebujemy najbardziej.

Tak więc każdy indywidualny wynik wpływa na ogólną sumę i pomaga określić zwycięzcę. Sukces każdego członka ugruntowuje pozycję zespołu. Dlatego właśnie sukces naszego przyjaciela, partnera lub kogoś z rodziny może napędzać nasz własny sukces, sprawiając, że w niedługim czasie, razem z nim staniemy na podium.

 

2. Inspirujące otoczenie motywuje najbardziej

Obserwowanie, jak ktoś daje z siebie wszystko, osiągając lub przekraczając swoje cele, jest energetyzujące i inspirujące.

Są chwile, kiedy czujemy się niezadowoleni lub rozczarowani, ponieważ przez długi czas pracowaliśmy na coś, ale wciąż nie zrealizowaliśmy naszego marzenia.

Kiedy ktoś osiągnie swój cel, powinno to napełnić nas nadzieją na realizację naszych własnych celów.

Ich sukces jest dla nas świadectwem, że my także możemy spełnić nasze marzenia. Jeśli oni to potrafią, to TY też!

Im częściej celebrujemy sukces innych, tym bardziej będziemy zdeterminowani, aby osiągnąć swój własny.

Pomoże nam to uwolnić się od wątpliwości i niewiary, a to z kolei wypełni nas duchem wytrwałości, nakłaniając nas do podjęcia konkretnych i konstruktywnych kroków w kierunku osiągnięcia naszego osobistego zwycięstwa.

 

3. Wzmacnianie relacji

Kiedy ktoś jest dla nas ważny, kochamy go i troszczymy się o niego, instynktownie chcemy, aby osiągnął sukces. Nie życzymy mu, aby zawiódł lub nie osiągnął swoich celów.

Oczywiście, czasami rywalizacja jest dobrym i zdrowym rozwiązaniem, ale jeśli naprawdę nam na kimś zależy, to taka rywalizacja nigdy nie przerodzi się w zazdrość, tylko dlatego, że ktoś osiągnął swój cel szybciej od nas!

W rzeczywistości, kiedy się o kogoś troszczymy, a ta osoba osiąga fantastyczne cele, zwykle promieniejemy dumą, wiedząc, że jesteśmy z nimi spokrewnieni lub związani z nimi. Po prostu dzielimy ich radość i wspólnie celebrujemy ich sukces![/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Comments (0)

I really like and appreciate your article. Really thank you! Really Cool. Fianna Buddy Elyn

Leave a comment