BLOG Lidii Iwanowskiej

TGR SEO 1024x767 - 3 wskazówki jak zacząć dobrze dzień!
Odkryj trzy wskazówki, które pozwolą Ci rozpocząć dzień w dobrym nastroju, aby w pełni realizować swoje marzenia. Motywacja jest w zasięgu Twojej ręki, wystarczy, że po nią sięgniesz.
Oczyść swój umysł

Dzisiejszy świat sprawia, że jesteśmy przebodźcowani. W realizacji konkretnych celów bardzo ważna jest higiena umysłu. Dlatego rozpoczynaj każdy dzień od krótkiej medytacji, która pozwoli Ci skupić myśli i jednocześnie tchnie spokój ducha. Dzięki takiej praktyce codzienne problemy staną się nieistotne, a Ty wyostrzysz spojrzenie na rzeczy, które mają dla Ciebie realną wartość.

Wpraw swoje ciało w ruch
Nic nie działa tak pobudzająco jak poranna gimnastyka, która inspiruje Ciało do działania. To może być joga, jazda na rowerze lub rolkach – każda aktywność, która sprawia Ci przyjemność. Trening z rana naładuję Cię pozytywną energią, prowadzącą Cię przez resztę dnia.
Weź odświeżający prysznic
Prawdziwy zastrzyk porannej dopaminy da Ci szybki prysznic. Zarówno lodowaty jak i gorący pobudzi Twoje szare komórki do działania. Idą one w parze także z wszelakimi korzyściami zdrowotnymi np. regularne branie zimnych kąpieli może wzmocnić naszą odporność.

 

 

Posty powiązane

Zostaw komentarz