[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Czy wiesz jak uwolnić swoją kreatywność?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Traktowanie wszystkiego zbyt na serio i całkowicie poważnie blokuje w Tobie ujścia kreatywności i pojawienie się sposobności na jakiekolwiek innowacje. Ciężka praca połączona ze żmudnymi powtórzeniami, które nie dają Ci żadnej satysfakcji, obniża Twoje samopoczucie i szansę na realny sukces.

Spójrz na pięć poniższych sugestii, które mogą pomóc Ci w innowacyjnym myśleniu i kreatywnym podejściu do życia:

  • uśmiechaj się każdego dnia!
  • graj, skacz, śpiewaj!
  • działaj, służ, nieś pomoc!
  • ODDYCHAJ!

Czy wiesz, co kryje się za tymi wszystkimi rzeczami – jaki jest ich sekret?

Poznaj źródło niekończącej się kreatywności i innowacji…

  1. Wydobądź z siebie prawdziwy głos Twoich własnych myśli i pozwól mu wybrzmiewać każdego dnia. W ten sposób zaczniesz żyć w zgodzie z samym sobą, mówiąc i robiąc to, co od zawsze czułeś!
  2. Medytuj każdego dnia podczas różnych czynności. To może być spacer, chwile radości czy pół godziny z książką. Zwróć uwagę na energię, jaka przenika Twoje ciało, gdy się śmiejesz. Czy nie jest to cudowne?
  3. Traktuj siebie i życie trochę mniej poważnie. Nie napinaj się, nie stresuj, po prostu – wyluzuj! 
  4. Pomyśl o kimś, zrób dla kogoś przysługę lub po prostu poświęć czas drugiej osobie. Służąc innym, rozwiniesz się w sobie różne przestrzenie, które pozwolą Ci spojrzeć na życie z innej perspektywy, dzięki czemu poczujesz się po prostu bardziej ludzki i połączysz się z energią innych, co z kolei wpłynie na poprawienie relacji z bliskimi.
  5. Jesteśmy kulturą indywidualistów, z której każdy chce zaczerpnąć tchu w codziennym wyścigu między pracą a domem. Czy wiesz, jak ważną rolę odgrywają ćwiczenia oddechowe? Jeśli nie, zachęcam Cię do wypróbowania kilku technik, których przykłady znajdziesz w sieci. Uwierz mi – to naprawdę działa!

 

Nadszedł czas, aby wybudzić się z letargu, pobudzić swoją kreatywną istotę i wyjść naprzód z odnowionym poczuciem energii, celu i zdolności jego osiągnięcia. Biorąc sobie do serca proste rzeczy, które mogą wydawać się dla niektórych oczywiste, ale w naszym codziennym życiu są bardzo często pomijane, pomoże nam pielęgnować lekkość, kreatywność oraz przepływ działania, które niesie ze sobą innowacyjność zmian, mnogość doświadczeń i radość życiową.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz