[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Jak zaakceptować niepewność?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Niepewność może prowadzić do niepokoju, który z kolei stanie się blokadą na drodze prowadzącej do obudzenia w sobie twórczego potencjału. To właśnie najczęściej strach stoi za niezrealizowanymi planami, porzuconymi marzeniami i niespełnieniem życiowym.

 

Strach zaburza nasze bezpieczeństwo, osuwając grunt, na którym stoimy, a nawet sprawia, że czujemy się zagubieni i niezrozumiani. Ale spokojnie, zanim na dobre zawładnie naszym życiem, pojawia się przed nim niepewność. To uczucie, które czujemy, że trzyma nas za nogi i nie chce puścić, jednak nie potrafimy się mu oprzeć, by iść dalej.

 

Jak pokonać niepewność?

Na samym początku trzeba zaakceptować fakt, że poczucie niepewności w naszym życiu jest całkowicie naturalne. Niepewność jest nieodłączną częścią naszego życia – życia, w którym walczymy o więcej, codzienności, która staje się naszym życiowym rajem.

Niepewności nie da się zwalczyć. To właśnie akceptacja jest kluczem do poradzenia sobie z tym uczuciem. Czy nasze życie może się zmienić bez niepewności? Niestety nie wierzę, że jest to możliwe.

 

Klucz do sukcesu

Akceptacja niepewności, bezwarunkowe otworzenie się i poddanie fali inspiracji, prowadzącego nas instynktu i szeptów naszego własnego serca to klucz do życia i zdrowia pełnego sukcesu.

Tylko wypływając na nieznane wody, a jednocześnie łapiąc wiatr w żagle i pozwalając mu się pokierować, jesteśmy w stanie w pełni doświadczyć bogactwa niezwykłych przeżyć, jakie chce nam ofiarować los. Aby jakakolwiek rzecz, sprawa, istota mogła ewoluować, musisz porzucić chęć sprawowania nad nimi kontroli. Tylko w ten sposób doprowadzisz do uwolnienia i zmaksymalizowania twórczego potencjału jednostki, której siła tkwi wewnątrz niej samej.[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz