[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Kim jest control freak?
Zdarza Ci się irytować, gdy sprawy nie idą po Twojej myśli? Uważaj, tak się objawia obsesja na punkcie kontroli. Dowiedz się, jak z nią walczyć i kim jest control freak!
Control freak, czyli kto?

Osoba, która czuje, że wszystko musi mieć pod kontrolą, nie toleruje spontaniczności ani błędów, a gdy coś nie przebiega zgodnie z planem, od razu wpada w szał – tym może charakteryzować się właśnie control freak. Nadmierna kontrola w skrajnych przypadkach może prowadzić do zaburzeń kompulsywnych lub do nerwicy. Dlatego nie powinieneś bagatelizować najmniejszych oznak, które mogą przyczynić się do powstania obsesji.

Obsesja na punkcie kontroli – jak sobie z nią radzić?
Bycie przygotowanym do ważnego wydarzenia, spotkania lub przemowy bardzo pomaga, ale równie dobrze może stać się pułapką, gdy próbujesz kontrolować i analizować jedną rzecz po kilkadziesiąt razy, aby tylko nie popełnić żadnego błędu lub się nie ośmieszyć.
Zrodzona obsesja na punkcie kontroli może brać niejednokrotnie nad nami górę w najmniej oczekiwanych przypadkach, jednak istnieje skuteczna metoda na jej zwalczanie. Pierwszy krok to uświadomienie i zaakceptowanie faktu, że nawet jak popełnisz jakikolwiek błąd, to wszystko wciąż będzie w porządku -> Dowiedz się, dlaczego porażka jest najlepszym nauczycielem, klikając tutaj.

Potknięcia zdarzają się każdemu, kto wychodzi poza swoją strefę komfortu. Zdarzyło się to wszystkim, których możesz podziwiać i którzy żyli w sposób inspirujący. To nic innego, jak po prostu część dobrze przeżytego życia. A jeśli zastanowisz się, czego możesz się nauczyć z poniesionej porażki, refleksja, którą wyciągniesz, będzie nieoceniona i pomoże Ci się rozwijać oraz doskonalić na drodze życiowego sukcesu.

 Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz? A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty. Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz