[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

Czym jest szczęście? Czy jest to cel, do którego dążymy, a może codzienność, która nas przenika i sprawia, że czujemy spokój?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Codziennie dostajesz nową szansę. Budzisz się i rozpoczynasz nowe – nowy dzień, nowe myśli, nowe cele. Jak zaprojektujesz kolejne dwadzieścia cztery godziny swojego życia? Czy będzie to coś niepowtarzalnego, coś inspirującego? Czy staniesz się kreatorem własnej codzienności?

 

Definicja szczęścia

Otwierasz oczy. Jaka jest pierwsza myśl, która przychodzi Ci go głowy zaraz po przebudzeniu? Aby w pełni zrozumieć, jak działa świadome projektowanie życia, musisz wiedzieć, że Twoje myśli kształtują rzeczywistość. Każde słowo, zdanie, monolog, który wybrzmiewa w Twojej głowie, ma realne przełożenie w świecie, który Cię otacza, a radykalny wpływ myśli możesz zaobserwować w swoim codziennym życiu.

Budząc się i myśląc negatywnie, przyciągasz to, czego tak naprawdę chciałbyś uniknąć. Myśli typu: “nie chce mi się wstawać…”, “znowu się spóźnię”, “kolejny zmarnowany dzień w pracy” – to słowa “klucze”, które programują Twój dzień. Myśląc negatywnie, przyciągasz negatywne.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Jawi się nam niczym różowy balonik, za którym biegniemy w nadziei, że uda nam się go złapać. Skupiając na nim całą uwagę, nie dostrzegamy, że tuż obok nas w naszej codzienności na wyciągnięcie ręki znajduje się…

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Twoje myśli definiują szczęście. Szczęście to stan umysłu, cieszenie się chwilą obecną, trwanie w teraźniejszości. To osiąganie satysfakcji z życia, z codziennych zajęć i spotkań z bliskimi. To poczucie spełnienia, większego sensu, kroczenie drogą, która daje nam nadzieję.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Szczęściem może być też cel. Wizja życia, którą mamy przed oczami. Coś, co nas napędza, motywuje i sprawia, że chce nam się żyć. Jeśli wciąż nie wiesz, co jest Twoją inspiracją, powołaniem, celem, w określeniu życiowej drogi pomoże Ci dobry coach; Wrocław, europejska stolica kultury, to miejsce, gdzie z pewnością znajdziesz osobę, która będzie towarzyszyć Ci podczas budowaniu planu działania w drodze po życie i zdrowie pełne sukcesu.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Life coaching ma za zadanie pogłębiać świadomość jednostki realnego wpływu myśli i kształtowania poprzez nie rzeczywistości, tak, aby zmieniając nawyki, projektować codzienność, gdzie na końcu ukaże się sukces – spełnienie i satysfakcja życiowa.

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Comments (0)

Naprawdę świetny temat, właśnie sama się z tym borykam. Przeglądałam kilka tematów w sieci i znalazłam po raz kolejny potwierdzenie, ma pani świętą rację, teraz sobie zdałam sprawę, że to moje emocje mnie wykańczają i blokują. Postanowiłam wprowadzić zmiany w swoim życiu, a pani mi pomogła podjąć tę decyzję.

Leave a comment