[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

W pracy spędzamy 1/3 naszego życia. To nie musi być czas stracony, wręcz przeciwnie. Jak czerpać satysfakcję z pracy? Czy jest to możliwe? Jak to osiągnąć?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Pieniądze to dobro materialne, które dla wielu osób w dzisiejszej konsumpcyjnej codzienności staje się priorytetem. Jednak gdy przyjrzymy się osobom, których potrzeba posiadania pieniędzy zostaje zaspokojona, naprzód wychodzą instynktowne czynniki, których wcześniej nie zauważaliśmy. Nasza codzienność potrzebuje sensu, głębi, czegokolwiek, co pozwoli nam odczuwać satysfakcję. Takie emocje może zagwarantować nam życie zawodowe, jeśli tylko staniemy się świadomymi kreatorami naszej rzeczywistości.

 

Krok pierwszy: wiara

Na samym początku musisz uwierzyć, że jesteś w stanie osiągać satysfakcję z wykonywanej pracy. Musisz odrzucić ciężar stereotypów, prowadzących do obarczania winą systemu, a wziąć odpowiedzialność za własne życie na siebie samego.

To TY SAM jesteś kreatorem swojego życia. Czy chciałbyś 1/3 pobytu tutaj, na Ziemi, spędzić w poczuciu niespełnienia czy może wolałbyś każdego dnia cieszyć się z tego, co oferuje Ci świat, jeśli tylko zmieniasz swoje nastawienie i otworzysz oczy na więcej możliwości?

 

Krok drugi: cel

Jaki jest Twój cel zawodowy? Gdzie widzisz się za kilka tygodni, miesięcy, lat? Kim chciałbyś być? Co chciałbyś robić?

Zaraz machniesz ręką i powiesz: “Nie dla mnie takie banały. Jedni mają na starcie lepiej od innych – łatwiej”. NIE. Stop negatywnemu myśleniu. Twój umysł kształtuje świat, który Cię otacza. To za pomocą percepcji odbierasz, odczuwasz, oglądasz – jesteś widzem swojego własnego życia. Jaki to będzie film? Jaki napiszesz dla niego scenariusz? Określenie celu to niezwykle istotny aspekt, będący startem wędrówki po sukces, nie tylko zawodowy, ale osobisty czy rodzinny.

 

Krok trzeci: Strategia

Każdy master plan potrzebuje strategii, a każdy sukces buduje się na podstawie planu. Zaplanowane działanie to klucz do spełnienia i czerpania satysfakcji z życia zawodowego. Dyscyplina, kontrola i chęć nieustannej nauki – to Twój osobisty przepis na sukces.

 

Nie czekaj. Już dzisiaj możesz stać się kreatorem własnego życia pełnego sukcesu.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Comments (0)

Mam na imie Andrzej Gorniak.Znam Pania Lidje juz od kilku dobrych lat.Obserwuje jej rozkiwt jako czlowieka biznesu iosobowosci imoge powiedziec,bo wiem,ze wszystko co robi jest calkowiciejej zasluga.Zeswojej glebokiej,nieugietej wiary w wartosc czlowieka ipotrzebe jego rozwoju stworzyla Program Rozwoju Zycia i Zdrowia,wkazdym potrzebnym dla czlowieka aspekcie.
Gratuluje jej od Serca Wszystkiego co dokonala i dokonuje,poniewaz tworzy to zwartosci czystych i prawdziwych.
A GORNIAK

Mam na imie Andrzej Gorniak. Znam Pania Lidie juz od kilku dobrych lat.Obserwuje jej rozkwit jako business woman i osobowosci i moge powiedziec,bo wiem,ze wszystko co robi jest calkowicie jej zasluga.
Ze swojej glebokiej, nieugietej wiary w wartosc czlowieka i potrzebe jego rozwoju stworzyla Program Zycia i Zdrowia,wkazdym potrzebnym dla czlowieka aspekcie.
Gratuluje jej od serca wszystkiego co dokonala,poniewaz tworzy to zwartosci czystych i prawdziwych.

Life Coaching session you gave me 3 days ago was more than AMAZING !

It is absolutely INCREDIBLE how positive thinking has FLIPPED how l feel and have experienced these past few days !

You allowed me to see my potential !
Me being positive has even uplifted everyone around me !
I am so thankful for the experience you gave me !!!

Mateusz.

Leave a comment