[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Kim chciałeś zostać w dzieciństwie?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co tak naprawdę Cię definiuje? Kim jesteś?

Kim tak naprawdę jesteś, jeśli odrzucisz wszelką kategoryzację obejmującą m.in.  zawód lub Twoje miejsce zamieszkania? Co czujesz, gdy szukasz odpowiedzi na to pytanie? Pojawia się pragnienie, które wskazuje Ci drogę na ścieżce do prawdy… A wszystko dlatego, bo…

 

ty sam Jesteś pragnieniem

Marzenia z dzieciństwa to marzenia, którym w dużej mierze zawdzięczamy to, kim jesteśmy. I nie ważne, czy proza codzienności życia zabiła je w nas na przestrzeni minionych lat, ale ważne jest to, czy wciąż potrafimy do nich wrócić.

Nie ma nigdy odpowiedniej chwili, dnia, miesiąca, roku. To Ty sam sprawiasz moment tym właściwym. Teraz jest najwyższa pora, aby odpowiedzieć sobie na pytanie: Kim chciałem zostać, gdy byłem dzieckiem? I zacząć działać…

 

Nigdy nie jest za późno…

…na realizację własnych marzeń. Wiara we własne siły to potężne narzędzie i jeśli tylko potrafimy je odpowiednio wykorzystać, możemy wiele osiągnąć na drodze zdrowia i życia sukcesu.

Istnieje teoria, która znajduje sporo zwolenników, a głosi ona, że nasze życiowe powołanie i przeznaczenie są powiązane z marzeniami z dzieciństwa. Jak myślisz, czy Twoje marzenia z dzieciństwa mówią Ci coś o Twoim życiowym powołaniu? Czy są spójne z obrazem, którego chciałbyś stać się częścią – wersją rzeczywistości codzienności Twojego życia, w której czujesz się spełniony i szczęśliwy?

 

Nadszedł czas, aby podjąć decyzję. Czy zaryzykujesz się zawalczyć o uśpione marzenia z dzieciństwa, gdy na szali waży się Twoje życiowe spełnienie i bezgraniczna radość?

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Comments (0)

Jak bylem maly, chcialem byc Esperantysta. Mam juz lat 91 i daleko jestem od spelninia mego marzenia

Propozycja Niezaleznego Rejonu Esperanto:
3 miliony ludzi na tej planecie wlada jezykiem Esperanto. To jest znacznie mniej od 6 miliardow, ktore winno mowic po Esperancku. Razem z 6 miliardami Rejon Esperanto luke wypelni. Od powstania 130 lat temu Esperanto napotkalo niezliczona ilosc wrogow. Ale czas sie zmienil. Planeta potrzebuje jednego Jezyka !
Esperancki Rejon obejmie Gmine Bogdaniec (dawniej Duringshof) w Powiecie Gorzow Wlkp. (Landkreis Landsberg). Przywodca Rejonu ma sie nieskazitelnie poslugiwac Esperantem. Jego pierwszym zadaniem bedzie zbudowanie Centrali Szkolenia Kadr Esperantystow, polozonej we wsi Roszkowice ( Raumerswalde) nad Rzeka Warta (Warthe). Przed rokiem 1333 Bogdaniec byl objety terytorium Krolestwa Polskiego.
Koszta dzialalnosci Przywodcy Regionu beda pokryte Operacyjnym Funduszem, zlozonym w Rejonowym Banku Esperanto. Centrala Szkoleniowa przyjmie tyle Szkoleniowcow, ile krajow bedzie mialo w niej udzial. Pozadane jest 150. Wowczas Roszkowice, o wielkosci 4 kilometrow kwadratowych, zniszczone w wyniku II Wojny Swiatowej, bardziej sie rozwinie.
Jak dotad, tylko Brazylia do pewnych szkol i wioski, wprowadzila Esperanto.

Zostaw komentarz