[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Motto Tygodnia

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego grono ludzi sukcesu od zawsze wydawało Ci się w pewnym sensie zamknięte, niedostępne, obce?  Ile razy nachodziły Cię wątpliwości, czy uda Ci się kiedykolwiek ziścić skrywane w głębi serca przez lata pragnienia?

Otaczając się ludźmi sukcesu – środowiskiem kreatywnym, czynnym, a nie biernym, inspirującym – Twoje szanse na osiągnięcie własnego sukcesu wzrastają. Taki samo zdanie miał Henry Ford, którego słowa znajdziesz poniżej. Człowiek ten bezapelacyjnie był osobą, która realizowała postawione sobie cele. Jaka była jego recepta na powodzenie?

Szukał wokół siebie motywacji, w postaci osób, które inspirowało go do odkrywania rzeczy powszechnie uznawanych za niemożliwe. Ich światopogląd otwierał mu drzwi na nowe perspektywy, które z kolei pozwalały mu iść o kolejny krok dalej na drodze do życiowego sukcesu.

Najwyższa pora, abyś znalazł ludzi z pasją. Osoby, które będą napędzać Cię do codziennego działania, zgłębiania nieodkrytych pokładów swojego potencjału. Czas jest Twój. Działaj.

 

„Potrzeba mi wielu ludzi, którzy dysponują nieograniczonymi zasobami niewiedzy na temat rzeczy niemożliwych.”

– Henry Ford

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz