BLOG Lidii Iwanowskiej

Motto Tygodnia Lidia Iwanowska Life Coach 2 1024x815 - Motto Tygodnia
Co stoi za kierunkiem Twojego działania? Za wyborem ścieżki, którą podążasz? Czy są to wartości, które Cię budują? Czy może Twoja wiara we własne możliwości?

W Twoje ręce zostało oddane najpotężniejsze narzędzie i od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się je wykorzystać na drodze do zdrowia i życia sukcesu. Tym narzędziem jest wiara. To wiara w spełnienie pragnień, w urzeczywistnienie marzeń i powodzenie pcha Cię do przodu oraz jest siłą napędową do działania. Wiara motywuje, wiara inspiruje. Sprawia, że nie ma na Twojej drodze barier, a w oddali jawi się światło oblewające blaskiem nadchodzącą przyszłość.

Duchowa doskonałość jest lepsza od fizycznej.
– Ezop

Bogactwo tkwi w Tobie. To właśnie w Tobie ukryte są pokłady nieograniczonego potencjału, które tylko czekają, aż pozwolisz im się uwolnić. Potrzebujesz zmiany? Stań się nią. Bądź zmianą oraz inspiracją do działania. Do nowego i piękniejszego życia. Do prawdziwego Ciebie, stworzonego z pragnień i pozytywnych emocji. Energia wszechświata przenika strefę materii i ducha, scalając je w jedność. Gdy Twoje myśli współgrają z pozytywną energią, odbijają się rykoszetem od osi możliwości zdarzeń, a Ty czujesz, że świat Ci sprzyja. To właśnie jest ten moment, kiedy wiesz, że idziesz właściwą drogą…

Posty powiązane

Comments (1)

NAPOLEON NIE ZYJE. A PO ZDROWIE Daremne żale – próżny trud,
Bezsilne złorzeczenia!
Przeżytych kształtów żaden cud
Nie wróci do istnienia.
Świat wam nie odda, idąc wstecz,
Znikomych mar szeregu –
Nie zdoła ogień ani miecz
Powstrzymać myśli w biegu.
Trzeba z żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe…
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę.
Wy nie cofniecie życia fal!
Nic skargi nie pomogą –
Bezsilne gniewy, próżny żal!
Świat pójdzie swoją drogą.

NAPOLEON PRZEBRZMIAL. A PO ZDROWIE SIEGAC TRZEBA DO WSPOLCZESNEJ WIEDZY, KTOREJ ZNAMIONEM JET LIDIA IWANOWSKA.

Zostaw komentarz