BLOG Lidii Iwanowskiej

Nastawieni na sukces Lidia Iwanowska Life Coaching Blog3 1024x684 - Nastawieni na sukces
Jak bardzo zależy Ci na osiągnięciu postawionego sobie celu? Jak wiele znaczy dla Ciebie urzeczywistnienie Twoich własnych pragnień? 

Bardzo często już na samym starcie porzucamy powziętą ścieżkę, drogę, plan, zniechęceni porażką i brakiem widocznych efektów. Zapominamy jednak, że sukces to proces, który wymaga czasu. A każda porażka to tak naprawdę… Test. I tylko od nas zależy, czy go zdamy.

 

Test sprawdzający

Porażka to test, który ma za zadanie sprawdzić, jak wiele jesteś w stanie poświęcić i wytrzymać dla zawierzonego celu. To sprawdzian, który poddaje mierze szczerość Twoich własnych intencji. Jeśli są one dla Ciebie priorytetem, zrozumiesz, że niepowodzenie to nic innego jak pierwszy krok do sukcesu.

To właśnie porażka uczy nas pokory. Zawzięcia. I przede wszystkim – nieustępliwości. To tutaj rośniesz w siłę, przygotowując się na kolejną długą wędrówkę, której finał będzie Twoim odpoczynkiem, a Ty z radością będziesz patrzeć na wypracowany własnymi intencjami i działaniem sukces!

 

Nastawieni na sukces

W realizacji powziętych celów bardzo ważne jest odpowiednie nastawienie. Jest to nic innego, jak intencja towarzysząca Twojej wędrówce, która sama w sobie, bez odpowiedniej myśli przewodniej, jest zwykłym pokonywaniem określonej drogi. Nastawieni na sukces sprawiamy, że nasza wędrówka ma głębsze znaczenie, a na jej końcu znajduje się cel.

Pozytywne myślenie jest narzędziem, które w swobodny sposób pozwoli ukierunkować Twoje działanie w odpowiednim kierunku, maksymalizując jego efektywność oraz naszą własną motywację. Pozytywne nastawienie daje siłę, aby nawet w chwilach porażki, potrafić podnieść się i iść dalej, a niepowodzenia traktować właśnie jako test sprawdzający szczerość i siłę naszych intencji.

Posty powiązane

Zostaw komentarz