[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Lato w pełni. Odkryj 4 sposoby na wakacyjny mindfulness i ciesz się możliwościami każdego dnia!
4 sposoby na wakacyjny mindfulness
  1. Działaj w ruchu slow

Będziesz przede wszystkim mniej zestresowany, a czerpanie radości z otaczającego świata będzie prostsze, niż myślisz! Więc zwolnij trochę i użyj wszystkich swoich zmysłów, aby wykorzystać to, co dzieje się w tej chwili wokół i wewnątrz Ciebie.

2. Powiedz tak nowemu.

Bądź otwarty na nowe możliwości i staraj się poszerzać swoją strefę komfortu.  Idź gdzieś, gdzie wcześniej nie byłeś. Podejmij nowe hobby. Przeczytaj książkę z tematyki, którą nie miałeś w zwyczaju się interesować lub skosztuj danie, którego jeszcze nigdy nie próbowałeś. Uwierz mi — niewiele rzeczy daje tyle radości, jak odkrywanie nowych doznań i tego, co kochasz.

3. Pozwól sobie po prostu być. Nic więcej!

Łatwo wpaść w pułapkę myślenia, że każdą chwilę trzeba zarezerwować na jakąś aktywność. Człowiek nie jest jednak maszyną i potrzebuje wytchnienia od stresu spraw codziennych.  Więc pozwól sobie po prostu być. Nic więcej! Po prostu idź na spacer po lesie. Albo usiądź nad jeziorem lub oceanem i podziwaj wyjątkowo obraz unoszących się fal, który się przed Tobą rozciąga. Skup się tylko na tym wszystkimi zmysłami i pozwól swojemu umysłowi i ciału w pełni się zrelaksować.

4. Bądź latem, które chcesz zobaczyć.

Nie czekaj, aż ktoś inny stworzy lato, które chcesz mieć. Zamiast tego daj się ponieść. Podejmij działanie i zrób pierwsze małe kroki do przodu. Zorganizuj przyjęcie lub piknik. Przygotuj wieczór filmowy, gdy na zewnątrz leje letni deszcz. Idź na spacer lub biegaj każdego ciepłego ranka, aby podnieść poziom energii. Weź sprawy w swoje ręce i żyj pełnią życia!


Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz? A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty. Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Leave a comment