BLOG Lidii Iwanowskiej

Jak być szczęśliwym  5 1024x815 - Poza strefą komfortu
Żadne słowa nie mogą opisać, jak warto przekraczać swoje osobiste granice

Cokolwiek musisz zrobić, aby zmienić swoją sytuację na lepsze, wiąże się to z próbą charakteru. Niezależnie od tego, czy chodzi o karierę, związek czy coś innego, wychodząc ze swojej strefy komfortu, zbliżysz się do celu.

 

Poddaj się aktualizacji

Kiedy budujesz swój charakter, stajesz się bardziej wyrafinowaną wersją siebie. Jeśli komputery, telefony komórkowe i oprogramowanie są stale aktualizowane, czy nie powinniśmy zawsze aktualizować również samych siebie? Nasze mózgi to najbardziej wyrafinowane komputery. Dlaczego mielibyśmy pozostać w wersji 2.0?

 

Sekret sukcesu

Kiedy staniesz się bardziej wyrafinowaną wersją siebie, twoja samoocena wzrośnie i będziesz w stanie osiągnąć jeszcze więcej w swojej przyszłości. Życie polega na nauce, rozwoju i osiągnięciach, dopóki czas na Ziemi się nie skończy.

Nie pozwól, aby niepokój, który nagromadziłeś w swoim umyśle, Cię powstrzymał. Zwykle niepotrzebnie martwimy się o większość rzeczy. Pamiętaj, że nie przeskoczysz tego, kim jesteś i gdzie jesteś teraz. Sekret sukcesu tkwi w małych krokach, które pozwalają Ci się rozwijać i zaprowadzą Cię do upragnionego celu.

Posty powiązane

Zostaw komentarz