[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Praktyka wdzięczności w 3 krokach
Odkryj, jak zbudować nawyk codziennej wdzięczności w 3 prostych krokach, aby kreować życie i zdrowie sukcesu każdego dnia!
Na czym polega praktyka wdzięczności?

Nieodzownym fundamentem dobrobytu i powodzenia życiowego jest praktyka wdzięczności, która pozwala doceniać wszystkie te małe rzeczy, które budują naszą wyjątkową codzienność. Bycie wdzięcznym za to, co masz, jest jednym z najprostszych i najłatwiejszych sposobów na poprawę nastroju. Praktyka wdzięczności pobudza również impuls naszej motywacji oraz uczy nas wędrówki poprzez życie w szczęśliwy sposób!

Postanowiłam podzielić się z Wami 3 prostymi krokami, które pozwolą zbudować Wam nawyk wdzięczności i wprowadzić go do pozostałych, codziennych rytuałów, które towarzyszą Wam od lat. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne. Wystarczy tylko odrobina motywacji i chęci, a nim się spostrzeżecie, codzienna praktyka wdzięczności na dobre zakorzeni się w Waszej codzienności.

 

Praktyka wdzięczności w 3 prostych krokach
1. Rozpoczynaj lub zaczynaj dzień wdzięcznością

Aby wdzięczność stała się nawykiem, który będzie nieodłącznym elementem Twojego życia, znajdź jedną, regularną porę na praktykę wdzięczności w ciągu swojego dnia. Zacznij od ustalenia rutyny. Każdego dnia podczas śniadania lub kolacji pomyśl o 3 rzeczach, za które jesteś wdzięczny. Ta niezwykle prosta czynność znacząco poprawi Twój nastrój, budując pozytywne samopoczucie na resztę dnia.

2. Wyrażaj wdzięczność wobec innych

Na pewno są w Twoim otoczeniu osoby, za które jesteś wdzięczny w swoim życiu. Poświęć kilka sekund, aby im o tym powiedzieć. Ten prosty gest uczyni ich dzień radosnym, a dzięki Tobie poczują się ważni! Gdy tylko ich twarze rozjaśnią się uśmiechem, Ty też od razu poczujesz przyjemne ciepło w swoim sercu…

Ten wybrany sposób na codzienną praktykę wdzięczności może być tylko małym, pojedynczym zdaniem. Ale może mieć naprawdę duży wpływ na kogoś dzień, tydzień, a nawet całe życie!

3. Doceń to, co już masz

Zatrzymaj się w ciągu dnia i zadaj sobie dwa poniższe pytania:

  • Jakie są 3 rzeczy, za które mogę być dziś wdzięczna/y w moim życiu?
  • Kim są 3 osoby, za które jestem wdzięczna/y i dlaczego?

Utrwal nawyk budowania codziennej wdzięczności poprzez zwracanie uwagi na detale – drobne gesty innych. To właśnie one budują nasz świat dobra, światła i miłość. Dołóż cegiełkę radości od siebie, aby kreować unikalność dnia codziennego nie tylko swoją, ale też bliskich Ci osób.

 


Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz?A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty.Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz