BLOG Lidii Iwanowskiej

Przestan marzyc i zacznij dzialac 1024x767 - Przestań marzyć i zacznij działać!
Być może najczęstszym problemem, jaki ludzie mają z rozwojem osobistym i wprowadzaniem pozytywnych zmian, jest fakt, że żyją marzeniami. Przejmij inicjatywę nad swoją codziennością i…

Zacznij działać!

Wielkie zmiany i ambicje brzmią dla nas niezwykle inspirująco. Poruszają i motywują do podjęcia działania. I jest świetnie, gdy wszystko idzie po naszej myśli, ale gdy pierwszy etap fascynacji opada, rzeczywistość weryfikuje nasze postępy oraz pracę. Bardzo dużo osób rezygnuje wtedy z dalszego działania na rzecz celu, który wydaje się zbyt duży na własne możliwości. Bo trzeba pamiętać o tym, że wielkie ambicje nie tylko inspirują, ale potrafią równie skutecznie zniechęcić. Jak w takim razie walczyć i realizować własne pragnienia, aby stały się rzeczywistością?

Przestań marzyć!

Pierwszym i najważniejszym krokiem na ścieżce rozwoju osobistego jest usunięcie z własnych barków ciężaru presji i oczekiwań, które sami sobie dokładamy. Pamiętaj: zmiana to proces. Wszystko wymaga czasu i cierpliwości. Najlepszym rozwiązaniem na urzeczywistnienie marzeń jest zmniejszanie ich skali. Co przez to rozumiem? Podzielenie drogi, która prowadzi Cię do osiągnięcia celu, na etapy i rozłożenie ich w czasie. Tylko w ten sposób będziesz w stanie łączyć swoje doczesne życie zawodowe oraz prywatne z realizacją osobistych celów.

 


Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz? A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty. Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

Posty powiązane

Zostaw komentarz