skąd czerpać energię do życia?

Prowadzenie zdrowego stylu życia wymaga równowagi energii fizycznej, psychicznej i duchowej. Energia fizyczna podtrzymuje twoje ciało, a energia mentalna pomaga ci myśleć. Energia duchowa podsyca twoją relację z Siłą Wyższą. Energia występuje w wielu formach, w tym w świetle słonecznym, wodzie, pożywieniu i chi. Zrozumienie, jak okiełznać pozytywne i negatywne energie z tych źródeł, odpowiednio utrzyma cię w zdrowiu lub osłabi twoje siły oporu.

Energia fizyczna napędza ruch i metabolizm twojego ciała. Twoje ciało wykorzystuje energię fizyczną do wykonywania codziennych zadań, takich jak jedzenie, oddychanie i myślenie. Sen również wykorzystuje energię fizyczną. Twój metabolizm zwalnia podczas snu, aby dać organizmowi czas na samoregenerację. Spędzasz również około jednej piątej czasu snu na fizyczny odpoczynek. Podczas snu twoje ciało wykorzystuje energię fizyczną do samoleczenia i naprawy uszkodzonych tkanek. Twoje dzienne spożycie żywności dostarcza niezbędnej energii fizycznej dla potrzeb Twojego organizmu. Twoje mięśnie wytwarzają również energię fizyczną, która napędza ich ruch i funkcje.

Energia psychiczna jest generowana z mózgu podczas przetwarzania informacji. Generuje również moc, gdy uczysz się nowych umiejętności lub myślisz kreatywnie. Ten rodzaj energii jest niezbędny dla zdrowia psychicznego, edukacji i funkcjonowania społeczeństwa. Ludzie czerpią energię psychiczną z jedzenia, światła słonecznego i wody. Spożywanie żywności generuje energię psychiczną, która zaspokaja potrzeby organizmu w zakresie odżywiania i higieny. Spędzanie czasu w naturalnym świetle słonecznym generuje energię psychiczną, która poprawia Twoje zdrowie i szczęście. Spędzanie czasu na łonie natury sprawia, że ​​stajesz się bardziej świadomy wpływu środowiska naturalnego na zdrowie i samopoczucie człowieka.


Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz? A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty. Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

Related Posts

Leave a comment