BLOG Lidii Iwanowskiej

Pamiętaj dbaj o siebie Lidia Iwanowska Life Coaching 1024x815 - Pamiętaj - dbaj o siebie!
Pamiętaj – dbaj o siebie!

Stres, przemęczenie, nadmierna ilość obowiązków… To tylko wierzchołek góry lodowej, a Ty coraz częściej czujesz, że za tym wszystkim po prostu nie nadążasz. Zasypiasz nad projektami, pracując do późna w nocy, a rano wstajesz zmęczony/a i zdemotywowany/a. O chwili dla siebie w ciągu dnia możesz jedynie pomarzyć…

Zadbaj o siebie

Obiecaj mi, że od teraz dasz sobie słowo – codziennie zrobisz chociaż jedną rzecz dla siebie. Nic tak nie ładuje akumulatorów jak małe przyjemności, dzięki którym poczujesz się pełen energii, radości i inspiracji do pracy!

Może to być nawet pół godziny, ale ma to być czas spędzony na przyjemnościach. Pozwól sobie, aby bez wyrzutów sumienia oddać się na chwilę refleksji z książką w ręce, biorąc pachnącą kąpiel albo po prostu patrząc się w sufit i marzyć. Czy pamiętasz jeszcze, jak to się robi? 🙂

 

Przystanek na drodze sukcesu

Na drodze prowadzącej do realizacji upragnionego celu bardzo ważne znaczenie ma również to, w jaki sposób odpoczywamy. Chwila wytchnienia należy się każdemu z nas, bez wyjątku!

Podczas relaksu, odpoczywając, po prostu troszcząc się o siebie, nabierasz dystansu do rzeczywistości i otaczających Cię zdarzeń, dzięki czemu możesz spojrzeć na nie z innej perspektywy, odnajdując pozytywnej aspekty w każdej sytuacji. Odpoczywając, zapraszasz do swojej codzienności radość i uśmiech, które są niezbędnymi elementami życia i zdrowia sukcesu!

Posty powiązane

Zostaw komentarz