• Lata mojej życiowej bezsilności, niepowodzeń, przykrości i chorób sprawiły, że finalnie udało mi się udoskonalić swoje życie i zdrowie, a dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu, jestem pomocna tym, którzy mnie teraz potrzebują.
  • Wiem, że nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie najciekawszej podróży nowego życia i uzyskanie oraz utrzymanie nowego i pełnego ZDROWIA!
  • Rozumiem, czego potrzebuje człowiek, aby cieszyć się pełnią życia i zdrowia, któremu towarzyszy też uczucie wolności, radości i spełnienia.
  • Rozumiem, jak ważny jest spokój wewnętrzny (w przeciwieństwie do chaosu myśli i emocjonalnego bólu), dzięki któremu możesz odnaleźć swój nieograniczony potencjał życiowy.
  • Znam drogę do najlepszego samopoczucia, które prowadzi do pełni zdrowia i radości w życiu.
  • Wiem, że ZDROWIE jest najważniejsze w realizacji wszystkich życiowych marzeń i potrzeb.
  • Znam drogę do lepszego ŻYCIA, ZDROWIA i SZCZĘŚCIA! Wystarczy, że powiesz: „tak, jestem osobą już gotową na zmiany”, a pozwolisz sobie na życie i zdrowie wśród  wartości, na które zasługujesz!

Niepowodzenia, życiowe potyczki, choroby i cierpienia, brak głębszych wartości w życiu i siły do działania, mogłyby załamać niejednego z nas, ale wcale nie muszą!

Naszym wyzwaniem jest decyzja, którą możemy podjąć w każdym momencie, kiedy tylko zdecydujemy się na działanie w realizacji lepszego jutra.

Mamy możliwość wejścia na nową drogę wartościowego życia i zdrowia, na które każde z nas zasługuje.

Osobiście, kiedy zmagałam się z życiowymi niepowodzeniami i chorobami, wybrałam niekonwencjonalną drogę postępowania.

Uwierzyłam, że jest dla mnie szansa. Dokonałam w swoim życiu tych zmian, które pozwoliły mi, krok po kroku zobaczyć, że mój wybór, poparty wiarą, konsekwencją działania, dyscypliną i samodoskonaleniem w dziedzinie medycyny alternatywnej doprowadził mnie do zwycięstwa w odkryciu życia i zdrowia, jakich potrzebowałam.

 Dlaczego ja?

 Doświadczyłam życia i zdrowia, wypełnionego  cierpieniem. Postanowiłam zmienić w swoim życiu wszystko i to pozwoliło mi uwolnić się od chorób oraz odzyskać radość życia.

Zapraszam każdego, kto chce dać sobie szansę i dokonać wartościowych zmian dla życia w szczęściu, zdrowiu i spełnieniu.

Z Miłością

Lidia Iwanowska