HENRYKA, 89 lat

Diagnoza: Cukrzyca i otyłość

Zamieszkała w Niles, IL USA

Powiem tylko tyle… Spotkałam wspaniałą osobę, jaką jest Pani Lidia. Sam Pan Bóg zesłał mi Panią Lidię, która mi pomogła.

Ja tak długo walczyłam z nadwagą, cukrzycą – ponad 22 lata…

Niech Pan Bóg i Matka Boska Pani wynagrodzą za pomoc, którą mi Pani dała, abym w swoich latach była zdrowa.

Mój cukier wcześniej był dużo ponad 200 mg/dl, teraz już stale utrzymuje się pomiędzy 88-91-101, maksymalnie 105!

Ja tak bardzo dziękuję za tę ogromną pomoc, bo tak bardzo dobrze się czuję.

Nawet dzisiaj, kiedy szłam z moimi przyjaciółmi – grono to liczy 5 osób – wszyscy z nich zauważyli zmianę i mówili: “Jak Ty się cudownie czujesz!”, a ja odpowiedziałam: “Pani Lidia pomogła mi w walce z cukrzycą i nadwagą i dzięki temu moje samopoczucie znacznie się poprawiło! Bo ja ciągle utrzymuję cukier na cudownym poziomie i najważniejsze, że wiem jak to robić!”.

Pani Lidia pomogła mi w sprawie właściwego odżywiania, specjalnie przygotowanym dla mnie wewnętrznym oczyszczaniem organizmu odbudowała mnie od środka i znów jest zdrowa, a mam 88 lat!

Nigdy nie byłabym w stanie zrobić sama obiadu na 10 osób, tak jak zrobiłam teraz na Dzień Dziękczynienia. Wszyscy byli zachwyceni i mną i potrawami, które podałam, będące częścią jadłospisu, który wskazała mi Pani Lidia.

Mam siłę i energię!

Bóg przekazał Pani Lidii właściwą wiedzę, żeby mi pomogła. Zawsze pamiętam w Modlitwie o Pani, a wszystko to, co mówię, płynie prosto z serca, tak jak naprawdę czuję.

Modlę się, aby miała Pani siły pomagać ludziom, którzy Panią odnajdą!

Bóg zapłać!

Henryka

P.S.

Nad wszystkim, co się chce w życiu osiągnąć, trzeba pracować! Ja wypracowałam sobie zdrowie z pomocą Pani Lidii, bo to samo nie przyszło i nie przyjdzie.

Chcę, żeby ludzie o tym wiedzieli!

Nie wolno robić dzisiaj tak, a jutro siak. Trzeba utrzymać się w tym, co Pani Lidia uczy, a trwało to niecałe 4 miesiące! A mam 88 lat!

Bóg zapłać, jeszcze raz!!!