WACŁAW, 68 lat

Diagnoza: Rak prawej nerki, prawa noga spuchnięta, węzły chłonne powiększone, złe samopoczucie

Zamieszkały w Chicago, IL USA

W jednej z rozmów telefonicznych z żoną Pana Wacława, Panią Zofią, po miesiącu czasu od kiedy Pan Wacław zmienił ze mną wyniszczające go jedzenie i rozpoczęliśmy Drogę do Zdrowia z pomocą jego wspaniałej rodziny, usłyszałam od żony: “Poszliśmy na wizytę do lekarza, comiesięczną wizytę do onkologa. Lekarz onkolog z 30-to letnim stażem powiedziała, że w swojej 30-to letniej praktyce jako lekarz onkolog nie widziała i nie była świadkiem takiej poprawy w stanie pacjenta… a przecież był to tylko miesiąc od czasu, kiedy Pan Wacław rozpoczął Program Zdrowia z Panią Lidią.

PRZYKŁADY:

  1. Wcześniej były skurcze w prawej i lewej nodze, tak mocne i bolesne, że mąż krzyczał… Po miesiącu: nie ma skurczy, nie ma bólu!

  2. Prawa noga była tak bardzo spuchnięta, że lekarz Onkolog mówił, że tak spuchniętej i ogromnej nogi, zaczerwienionej i fioletowej – nigdy nie widział. Po miesiącu czasu noga męża nabrała normalnego wyglądu i nie jest już spuchnięta.

  3. Stopa i pięta męża były tak spuchnięte – nie ma śladu po spuchnięciu…

  4. Mąż nie mógł spać w nocy z bólu, ból w nocy go budził, bo był natury rozrywającej, uniemożliwiający zasypianie – w skali bólu była to 10, a teraz mąż mówi, że bólu nie ma…

  5. Mąż nie mógł wstawać z łóżka, nie mógł siedzieć na toalecie, nie mógł wsiadać do samochodu… Teraz wszystko robi sam!

  6. Wyniki krwi są bardzo dobre!

  7. Mąż jest uśmiechnięty!

Są to wyniki jednomiesięcznej pracy Pani Lidii z moim mężem Wacławem.

Dziękujemy, cała rodzina Dziękuje!