lESZEK, 59 lat

Diagnoza: Reumatoidalne zapalenie stawów z bólem nie do wytrzymania

Zamieszkały w Chicago, USA

Ból reumatyczny, który miałem w stawach był po prostu nieludzki, a choroba przykuła mnie do łóżka!

Próbowałem wszystkiego, co tylko było dostępne na rynku czy to w medycynie konwencjonalnej, czy alternatywnej.

Chciałbym dodać, że pracuję zawodowo na komputerach, więc chcąc ratować się od postępu choroby i bólu znajdowałem i próbowałem wszystkiego, co jest dostępne na świecie!

Nic nie działało, nie mówiąc o najlepszych tabletkach od najlepszych lekarzy reumatologów, które nie działały już dla mnie, a ból pogłębiał się, jak i również niemoc, w której się znalazłem.

Prawdziwa i jedyna zmiana nastąpiła, kiedy zastosowałem się do zaleceń Pani Lidii (znajomej mojej żony Barbary), która otworzyła mi w przenośni i praktycznie drogę do zdrowia bez bólu i deformacji stawów!

Po kilku tygodniach ból całkowicie ustąpił!!! Zmiana, która nastąpiła, postawiła mnie na nogi z łóżka, w którym spoczywałem w bólach i często bez ruchu… do możności wyniesienia pralki z piwnicy, z pomocą syna…

Jestem tak bardzo chętny poświadczyć o tej prawdzie i więcej… Cudu, który zaistniał w moim życiu dzięki umiejętnościom i pomocy, której doświadczyłem od prawdziwego specjalisty i eksperta zdrowia, której jesteśmy – ja i cała moja rodzina – niesamowicie wdzięczni!

Leszek