AGNIESZKA, 41 lat

Diagnoza: depresja, brak energii, niskie poczucie wartości

Zamieszkała w Woodale, IL USA

Pani Lidia jest wspaniałą kobietą, autorytetem, trenerem życia i zdrowia.

Kiedy miałam depresję (od lat…) i mało energii, Pani Lidia pomogła mi emocjonalnie, mentalnie i fizycznie odbudować moje życie i zdrowie. Nauczyła mnie tak wiele, jak pomóc sobie modlitwą, medytacją, technikami dla życia i zdrowia, a przy tym wszystkim, co sprawia, że ciało wraca do życia i zdrowia: prawdziwe odżywianie, oczyszczanie, a po tym nastąpiła Odbudowa mojego upadającego zdrowia. Nawet mój wzrok mi się poprawił! Dzięki terapii “Zdrowia i Życia” z P. Lidią!

Pani Lidia jest niesamowicie prawdziwie oddana swojej pracy, jest to jej życiowa pasja!

Były momenty, kiedy nie czułam się dobrze, miałam depresję i niskie poczucie wartości, które prześladowało mnie od dziecka!

Nauka, terapia P. Lidii, totalne wsparcie i zaangażowanie z jej strony sprawiły, że wszystko minęło i czuję się silna i zdrowa!

Prowadziła mnie krok po kroku i pokazywała, co i jak zmienić…

Teraz czuję się jak nowo narodzona, “świeża”, czuję się zdrowo i pewnie o przyszłość swojego życia.

Każdy potrzebuje takiego autorytatywnego, naukowo-duchowego wsparcia!

Ja potrzebowałam takiego głosu świeżości życia i zdrowia, podtrzymanie na duchu w każdej potrzebnej chwili i trzymania za rękę jak przyjaciel.

To na pewno jest ten anioł – Pani Lidia.

Ona również nauczyła mnie jak radzić sobie z negatywnymi emocjami, myślami, dzięki czemu wyszłam z depresji, niskiego poczucia wartości, jak również moje latami ciągnące się problemy z żołądkiem ustąpiły.

Pani Lidia jest niesamowicie pozytywnym nauczycielem, człowiekiem z wielkim sercem i mądrością, która wniosła w moje życie tak dużo wszystkiego, co potrzebowałam dla życia i zdrowia, a przede wszystkim radości, która nie ginie pod codziennością życia i… mądrości postępowania każdego dnia!!!

Nie znajduje słów podziękowania, poza prostym “Dziękuję”, bo nie ma słów na podziękowanie w uratowaniu życia i zdrowia!

Agnieszka