ASIA, 45 lat

Diagnoza: Problemy z tarczycą, z cukrem, nadwagą; zmęczenie, złe samopoczucie[/

Jestem w wieku 45 lat. Zaczęłam mieć problemy z tarczycą, nadciśnieniem, z cukrem i wiele innych…

Szukałam sama, czego tylko mogłam, ale nie wiedziałam, jak połączyć wszystko razem i czego mi naprawdę potrzeba.

Usłyszałam o Pani Lidii – zgłosiłam się, ale żeby to całe piękno, które Pani Lidia daje i czego uczy, działało, musiałam najpierw zdobyć się na zaufanie.

Zaufałam Pani Lidii we wszystkim, co tyczy się zdrowego odżywiania, suplementów, oczyszczania i wielu innych pięknych tajników wiedzy o prawdziwym zdrowiu!

Tak bardzo mi wszystko pomogło, że cukier i ciśnienie unormowało się szybko, zrzuciłam wagę, opadły przeciwciała tarczycy, czyli tarczyca wróciła do zdrowej pracy poprzez zmniejszenie zapalenia w moim organizmie.

Mam energię, której wcześniej już nie miałam, a pracuję codziennie, 6 dni w tygodniu, od rana do godz. 6-7 wieczorem.

Kiedy wracam po pracy do domu, mam ochotę (co jest takie ważne w samopoczuciu) i energię do obowiązków domowych, które wcześniej wykonywałam z wielkim trudem, bo byłam totalnie osłabiona i zmęczona.

Jestem tak wdzięczna Bogu, że usłyszałam o Tobie, Lidio, moja kochana w radiu i mogłam Ci od początku zaufać.

Moje życie dzięki Tobie tak bardzo się zmieniło, ponieważ odzyskałam utraconą wcześniej wiarę we wszystko, że dalej mogę żyć i być zdrowa!

Mam to, o czym marzyłam dzięki Twojej, Lidio, wykwalifikowanej pomocy i sercu, które włożyłaś we wszystko, co mi dałaś w każdym spotkaniu z Tobą!

Przywróciłaś moje życie z powrotem do pięknego zdrowia na co dzień już teraz!

Dziękuję Ci z głębi serca, bo słowa to za mało!

P.S. Chcę jeszcze dodać, że nie jestem już na żadnych tabletkach i moje zdrowie osiągnęłam naturalnie, dzięki pomocy Lidii w ciągu około 3 miesięcy!

Asia