[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Określenie celu w naszym życiu równoznaczne jest z ukierunkowaniem strumienia działań, których owoce mogą przynieść nam satysfakcję i spełnienie.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Aby nasze działanie miało rzeczywisty sens, już na samym początku naszej drogi powinniśmy jasno określić cel, do którego zmierzamy. W ten sposób już na starcie strumień działań zostanie ukierunkowany w konkretną stronę, przekładając się na zwiększenie efektywności powziętych czynów. Równocześnie zmaksymalizujemy też nasz twórczy potencjał i skrócimy czas kreacji własnego sukcesu.

 

Jak się nie wie, czego się chce to się kończy w otoczeniu mnóstwa rzeczy, których się nie chce.
– Chuck Palahniuk

 

Prokrastynacja to zmora każdego z nas. To tak naprawdę nasza naturalna cecha, a nawet słabość, w imieniu której bardzo często rezygnujemy z walki już na samym początku drogi. Powinniśmy jednak pamiętać, że każde osiągnięcie powstaje na solidnym fundamencie złożonym z silnej woli, automotywacji i dyscypliny. To ważne, aby każdego dnia poświęcać określoną ilość czasu na realizację powziętego celu. Może to być nawet pół godziny – najważniejsze, abyśmy pozostali sumienni i wytrwale dążyli w kierunku urzeczywistnienia własnych pragnień.

 

To, czego żałuję w życiu najbardziej można by zawrzeć w jednym słowie – odwlekanie.
– Ron Cooper

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Leave a comment