[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Motto Tygodnia

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Priorytetem wpisanym w naszą ludzką naturę jest szczęście. To właśnie do niego dążymy, to ono nas napędza. Paradoks tkwi w tym, że mamy je na wyciągnięcie ręki, a i tak wciąż szukamy go wszędzie, tylko nie obok nas, dając się zwodzić naszym codziennym pragnieniom, których spełnienie, owszem, przynosi satysfakcję i chwilową radość, ale nie jest prawdziwym źródłem szczęścia.

 

Wolność to po prostu sposobność do znalezienia definicji siebie, prawdziwej, autentycznej indywidualności i radość z czynienia świata wokół siebie nieco lepszym i piękniejszym.
– Osho

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Znajdując swoje życiowe powołanie, znajdziesz też swoje szczęście. Szukaj pasji, która Cię zdefiniuje. To właśnie na niej budujesz swoją samoocenę, poprzez swoje mocne strony i umiejętności kreujesz obraz własnego ja oraz podnosisz pewność siebie. Znajdując wolność w autentycznej indywidualności, pozwalasz zmaksymalizować swój potencjał, który prowadzi do życiowego spełnienia i Twojego osobistego sukcesu.

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Leave a comment