BLOG Lidii Iwanowskiej

Zła dieta źródłem chorób 1024x683 - Zła dieta źródłem chorób - jak temu zaradzić?
Jesteśmy świadkami największej epidemii chorób przewlekłych, jaka miała miejsce w całej historii. Głównym sprawcą tej epidemii nie są nasze geny. To nasza dieta i styl życia są źródłem chorób. Jak temu zaradzić?

Postęp naukowy i technologia została stworzona z myślą ułatwienia ludziom życia, przełamywania barier i umożliwienia dostępu do informacji dla wszystkich. Niestety, poprzez portale społecznościowe zanika umiejętność rozmowy i więzy międzyludzkie w życiu realnym, a w sieci można utonąć wśród oceanu dezinformacji. Niestety, nowoczesny system żywnościowy nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie, a wręcz przeciwnie – powoduje przewlekłe choroby.

 

Ogniwo kryzysów

Statystycznie każdego roku 11 milionów ludzi umiera na skutek niezdrowego stylu życia i złej diety. Ponad 2 miliardy ludzi ma nadwagę, konsumując przetworzoną, uprzemysłowioną żywność.

Nowoczesny system żywnościowy jest ogniwem nie tylko kryzysów zdrowotnych, ale też środowiskowych, ekonomicznych czy społecznych, a nawet i politycznych.

 

Jedz zdrowo, żyj zdrowo

Jedzenie jest zarówno problemem, ale też rozwiązaniem. Zła dieta jest największym zabójcą na świecie. Niszczy ludzi i rzeczy, które kochamy najbardziej.

W ciągu 365 dni 3 razy dziennie mamy możliwość dokonania radykalnej zmiany. Wyzwanie zreformowania systemu żywnościowego jest elementem, który kiedyś w przyszłości musi się wydarzyć. Sposób i postać naszego pożywienia są czynem politycznym.

 

Mały krok dla ciebie, wielki dla świata

Na chwilę obecną możemy zacząć od siebie. Każdego dnia decydujesz, co jesz, a z tym wiążą się konsekwencje. Czy staniesz się świadomym konsumentem, który wybiera zdrową, nieprzetworzoną żywność na korzyść siebie, swojego zdrowia oraz całej planety? Rezygnując z kupowania niezdrowej, uprzemysłowionej żywności wyrzekasz się wspierania koncernów produkujących jedzenie, które jest źródłem wszelkich chorób.

Jeśli zmagasz się z przewlekłymi chorobami, chciałbyś zmienić swoje nawyki żywieniowe lub masz pytanie, skontaktuj się pod nr tel. +48 (22) 211-8790. Nazywam się Lidia Iwanowska i jestem Master Life Coach, absolwentką Amerykańskiej Szkoły Life Coachingu, Medycyny Naturalnej w Kalifornii, USA ze specjalizacją Neuroendokrynologii oraz Biologicznego Odmładzania Organizmu Ludzkiego, a także Kalifornijskiego Instytutu Matematyki Serca.

 

ZNAM źródła i przyczyny braku SUKCESU na poziomie osobistym, zdrowotnym, WIEM, co jest przeszkodą do osiągnięcia wymarzonego celu i pomagam odnaleźć tę właściwą drogę, która prowadzi do zwycięstwa.

Posty powiązane

Zostaw komentarz