[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

Czy istnieje przepis na szczęśliwe życie, wolne od trosk i problemów, wypełnione radością, pełne życiowej pasji?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Co znaczy mieć pasję?

 

Pasja życiowa to trzon szczęśliwej codzienności w zdrowiu i życiu sukcesu. Jest ona fundamentem do budowania silnych i dobrych relacji, rozwoju na tle osobistym oraz czerpania satysfakcji z życia, jakie mamy, z codzienności, która nas otacza.

Pojęcie pasji jest bliskie definicji “hobby” lub “zainteresowania”. Różnica polega na tym, że pasja to namiętne wykonywanie czegoś, co rzeczywiście sprawia nam przyjemność, inspirując nas do dalszego działania, motywując, a nawet nakreślając swoisty sens życia i chęci do jego budowania. Pasja może stać się naszym “konikiem”, motorem napędowym , sprawiając, że codzienność nabiera więcej barw i kolorów, wpływając na nasze poczucie szczęścia i spełnienia.

 

Czy pasja zawsze musi iść w parze z pracą?

Poprzez wzrost komfortu, jakości oraz poprawy warunków życiowych, w trendzie dzisiejszego funkcjonowania człowieka w świecie internetu trudno nie oprzeć się wrażeniu, że większość ludzi łączy pasję z pracą, przeistaczając swoje zamiłowanie w sposób na życie. Łatwo jest dać się zwieść wyidealizowanej codzienności w social media, która propaguje szczęśliwe i perfekcyjne życie, często mijając się z rzeczywistą prawdą.

Odpowiedź na postawione pytanie brzmi: Nie jest koniecznością, aby pasja musiała stać się sposobem na życie. Jak najbardziej można pogodzić życie zawodowe z prywatnym, w wolnym czasie realizując się w swojej pasji. Ma to swoje plusy, między innymi brak ryzyka szybkiego “wypalenia się” oraz czerpanie nieustannej satysfakcji z czegoś, co sprawia, że chcemy brać więcej od życia.

 

Jak odnaleźć swoją pasję?

Zasada nr 1: Otwórz się na nowe. Eksploruj. Nie ustawaj poszukiwać czegoś, co radykalnie skradnie Twoje serce i co stanie się Twoim paliwem napędowym.

Zasada nr 2: Doświadczaj życia. Pomyśl, co pozwala Ci ładować akumulatory i sprawia, że czujesz się błogo i szczęśliwie? Po nitce do kłębka – zacznij od analizy, idąc tym tropem znajdziesz odpowiedź na pytanie, co sprawia, że chce Ci się po prostu albo AŻ żyć!

Zasada nr 3: Podejmij działanie. Energia, która wypełnia wszechświat, Ciebie i Twoją codzienność jest tym, co wywołuje zmiany. Jeśli chcesz odnaleźć swoją pasję, bądź aktywny i uważny, bo prawdopodobne jest, że coś, czego szukasz, może być na wyciągnięcie Twojej ręki.

Jeśli wciąż szukasz swojej pasji, nie wiesz, Jak Odnaleźć Życiową Drogę lub pojawia się w Twoim sercu pytanie, na które wciąż nie potrafisz sobie odpowiedzieć, coaching w nurcie serca jest dla Ciebie. Life Coach to osoba, która pomoże Ci podążać właściwą drogą, gdzie na końcu wędrówki czekać będzie na Ciebie urzeczywistnienie Twoich pragnień, zdrowie i życie Sukcesu.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Leave a comment