[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Nadszedł najwyższy czas, abyś w końcu pomyślał o sobie!

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Czujesz, że Twoje życie kręci się wokół zadowalania innych ludzi? Za każdym razem irracjonalnie starasz się przypodobać innym? W takim razie nadszedł czas, abyś odzyskał kontrolę nad swoim życiem!

 

Świat się wokół Ciebie nie kręci

Jeśli będziemy stale zakładać, że każde spojrzenie, każdy komentarz, każdy klimat ma z nami związek, każdego dnia będziemy zalewać swój umysł nieprzyjemnymi myślami. Zamiast tego musimy założyć, że nie chodzi o nas.

Planuj na bazie swoich potrzeb

Skup się na tym, czego TY chcesz i czego TY potrzebujesz – na bazie tych kryteriów ustaw swoje długoterminowe cele. Przejmij inicjatywę. Nie oglądaj się za siebie. Zrób to, co TY sam uważasz za słuszne. A nie ktoś inny!

Otaczaj się świadomie

Jeśli zauważysz, że kilku konkretnych członków twojej ekipy społecznej potrzebuje przez cały czas wszystkiego od Ciebie, być może nadszedł moment, aby ponownie rozważyć przyjaźń. Przyjaciele powinni się wzajemnie wspierać, a nie przeciwnie. Jeśli ciągle znajdujesz się w otoczeniu ludzi, którzy czegoś od Ciebie potrzebują, możesz równie dobrze połączyć pracę nad sobą z ograniczeniem kontaktu właśnie z takimi osobami, a na pewno wyjdzie Ci to na dobre.

Manifestuj swoją przyszłość

Zrób tablicę wizji. Sen na jawie. Oczywisty. Wnieś pozytywne wibracje do swojej przyszłości, które nie mają nic wspólnego z nikim innym. Co chcesz? Jaką pracę byś chciał? Chcesz zwierzaka? Dom chcesz? Jaki wpływ chcesz? ŻYCIE chcesz? Pomyśl o tym! Jeśli nieustannie łączymy nasze marzenia z innymi ludźmi, nigdy nie osiągniemy tego, czego chcemy. Za nasze szczęście nie odpowiadają inni ludzie. Nie odpowiadasz za szczęście innych ludzi. TY odpowiadasz za SWOJE szczęście. Więc odpuść. Poświęć swój czas na manifestowanie wspaniałych i niesamowitych rzeczy dla siebie i nie dopuszczaj do tego innych.

 

Człowiek zbyt ostrożny niewiele osiągnie.
– Friedrich Schiller

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Comments (0)

ZADAWALAJ WLASNA TORBE PIENIEZNA, A NIE BEDZIESZ ZYL ZA PAN BRAT Z NEDZA.

Najtrudniejsza rzecz w zyciu to nauczyc sie, ktlre mosty przekraczac, a ktlre palic. – David Russell

Some really nice and useful information on this web site

Zostaw komentarz