[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

Myśli to materia; podróżują w postaci impulsów elektrycznych, za których pomocą neurony łączą się ze sobą, tworząc pola elektromagnetyczne, będące niewidzialną energią, kształtującą naszą rzeczywistość.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Zmieniając swoje myśli, zmienisz swoje życie

Nasze codzienne nawyki myślowe mają bagatelny wpływ na to, jak wygląda nasze życie zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Prawo przyciągania to nie zwykła teoria, tylko naukowo udowodnione zjawisko. Myśli są materią. Przekazywane na drodze ścieżek nerwowych w postaci impulsów elektrycznych, łączą ze sobą neurony, które wytwarzają pola elektromagnetyczne, będące niewidzialną energią. Nie widzimy ich, a jednak molekuły te są wśród nas, tak jak nie jesteśmy w stanie dostrzec oddziaływania magnetycznego między magnesem a opiłkami żelaza.

 

Szczęście jest jak delikatny płatek róży, który, aby dalej był piękny, potrzebuje pielęgnacji uczuciem miłości…

Lidia Iwanowska

 

Na czym polega materializacja myśli?

Jest to świadoma kreacja codziennej rzeczywistości, Twojego własnego życia, polegająca na budowaniu pozytywnych nawyków, optymistycznym nastawieniu oraz odpowiedzialności podejmowania decyzji. Materializacja myśli to klucz do szczęśliwego życia w zdrowiu i sukcesie, spełnieniu i satysfakcji, wypełniającej Twoje serce spokojem i radością. Podczas świadomego procesu kreowania własnej codzienności niezwykle ważne jest odrzucenie wszelkich ograniczających barier takich jak zależność od opinii innych ludzi, wpływ stereotypów, lęków oraz obaw, tkwiących często głęboko w podświadomości, ukształtowanych jeszcze w dzieciństwie, oraz szczere przebaczenie tym, do których czujemy żal. Life coach zna i rozumie podstawy fundamentalnego budulca szczęśliwego życia sukcesu, jakim jest akceptacja, przebaczenie oraz świadome podejmowanie codziennych decyzji, mających radykalny wpływ na szczęśliwe życie i zdrowie na drodze do sukcesu. Odpowiedzi na pytania, na które od tak dawna szukałeś odpowiedzi, są w Tobie i life coaching ma za zadanie pomóc Ci nauczyć się słuchać własnego serca – własnej intuicji, która wie, co jest dla Ciebie najlepsze.

 

Czy zaryzykujesz zaufać swojej wewnętrznej sile, której uśpione, nieograniczone bogactwo potencjału Twoich możliwości od lat czeka na przebudzenie?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Comments (0)

Kochana Pani Lidziu gorąco dziękuję Pani za słowa otuchy i ciepło jakim Pani emanuje. Po wysłuchaniu Pani, poczułam się lekko na sercu i z optymizmem patrzę w przyszłość. Gorąco Panią pozdrawiam i całuję. Pięknie Pani wygląda. Gratuluję. Renia.

Zycie nie jest sprawiedliwe i byc moze to dobra wiadomosc dla wiekszosci z nas. – Oscar Wilde

Zostaw komentarz