[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Jednym z największych i najczęstszych problemów na drodze do realizacji celów, jest brak konsekwentnego działania. Dowiedz się, jak utrzymać motywację — odkryj 3 wskazówki.
konsekwencja kluczem do sukcesu
Trzymanie się celu i konsekwentnie dążenie do jego realizacji – i to nie tylko wtedy, gdy czujesz się zainspirowany lub coś w tym rodzaju – jest niezwykle potężną umiejętnością, nad którą warto pracować. Poniżej zebrałam dla Ciebie 3 wskazówki, dzięki którym dowiesz się, jak utrzymać motywację do działania.
  • Kiedy podejmujesz działania, skup się tylko na procesie.

Używam tego na przykład podczas pracy w dniu codziennym. Nie biorę odpowiedzialności za wyniki w moim umyśle. Biorę odpowiedzialność za realne efekty mojego działania.

  • Pamiętaj, dlaczego podejmujesz działania.

Znajdź swoje najważniejsze priorytety i powody, dla których robisz to, co robisz. Może to być utrzymanie rodziny, zaoszczędzenie na podróże, zdobycie pracy, której naprawdę pragniesz lub zwiększenie pewności siebie. Najważniejszy jest sensowny powód, a razem z nim pojawi się motywacja.

  • Świętuj to, co udało Ci się dziś osiągnąć.

Kiedy doceniasz swoją dobrą pracę, czujesz się jeszcze lepiej ze swoim życiem i sobą.

Z biegiem czasu, możliwe staje się podejmowanie większej ilości działań z mniejszym wewnętrznym oporem, kojarząc wtedy działanie z większą liczbą pozytywnych emocji, niż może to być w tej chwili.

Więc… Nie zwlekaj! Już teraz wprowadź te 3 nawyki do Twojej codzienności, a szybko zobaczysz niesamowite rezultaty!

 


Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz? A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty. Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz