BLOG Lidii Iwanowskiej

zaproszenie do nowoczesnego biznesu lidia iwanowska life coach 1024x576 - Zaproszenie do nowoczesnego modelu coachingu

Miejsce pracy może stwarzać środowisko stresowe. Stosuję Nowoczesny Coaching, gdzie podstawą sukcesu w biznesie jest emocjonalne i mentalne odstresowanie. Tam, gdzie jest pozytywna atmosfera, poznana indywidualnie i zespołowa wartość, tam tworzy się sukces.

Warsztaty Nauki i Metody Samorealizacji Naszego Życia i Zdrowia.

Nie ma przewodnika, instrukcji książki informacji łączących w całość najważniejsze wytyczne w odpowiedzi na pytanie: Jak żyć, w szczęściu i zdrowiu w optymalnym tego słowa znaczeniu?

Dlatego i z tą myślą stworzyłam warsztaty dla Ciebie…

Warsztaty odpowiadające na pytania:

  • W jaki sposób żyć i co robić, aby wypełnić swoje życie, a więc każdy dzień, optymalną wartością bogactwa wszelkich możliwości daną nam w życiu…
  • Jak szanować siebie i ludzi, najbliższych i świat wokół nas… z którym nierozerwalnie współżyjemy…
  • Jak sobie optymalnie pomóc w warunkach nagłego lub chronicznego stresu, w warunkach często krytycznych, traumatycznych: życiowych/chorobowych, gdzie nasze życie, na platformie emocjonalnej, mentalnej i fizycznej jest niszczone, a my nie wiemy jak tę degenerację/obumieranie zatrzymać…
  • Jakie metody techniki zastosowań dla optymalnego życia i zdrowia w radości, gdzie TY i ja, poznamy już naszą wewnętrzną siłę „Wewnętrznej Technologii”, z którą przyszliśmy na ten świat i nauczymy się używać metod samo regulacji (samo uzdrowienia) dla naszego życia i zdrowia.

A więc METODY najwyższej klasy światowej nauki zespolenia dwóch najpotężniejszych systemów naszego ciała: systemu serca i mózgu z naszą wewnętrzną, nieograniczoną siłą potęgi możliwości nieskończonego potencjału dla wykorzystania w warunkach każdego dnia… na życzenie… aby już TERAZ zaopatrzeni w WIEDZĘ i MĄDROŚĆ NASZE ŻYCIE I ZDROWIE stało się realizacją wszystkiego, co kochamy z miłością.

Lidia Iwanowska.

Posty powiązane

Zostaw komentarz