[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]

Ze względu na swoją indywidualność, w procesie coachingu każdy dostaje to, czego potrzebuje. Niezbędne narzędzia, dobrane na podstawie potrzeb i potencjału, które pomogą Ci w drodze po sukces – poznaj je i naucz się świadomie z nich korzystać!

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Oto lista niezbędnych narzędzi, jakie daje Ci coaching, które możesz wykorzystać na swojej drodze po sukces życia i zdrowia:

  • Świadomość – odrzuć wszelkie maski, etykiety, do których od lat próbowałeś się podporządkować. Coaching daje możliwość spojrzenia na siebie i swoje możliwości z całkiem nowej perspektywy, pozwalając odkryć to, czego wcześniej nie zauważałeś. Czerp radość z prostoty bycia sobą! Odważ się być indywidualną jednostką! Zmień swoje nawyki myślowe, niepozwalające wyjść Ci poza schemat. Naucz się ekspresji samego siebie! Jesteś swoimi nawykami, pragnieniami, przekonaniami, dlatego pogłęb swoją świadomość na temat własnego, twórczego potencjału i wyrusz w drogę po lepszą, prawdziwą wersję Ciebie!
  • Odwaga – otwórz oczy, wyostrz zmysły, pogłęb swoją uważność i odkryj w sobie siłę, która pozwoli Ci zrobić pierwszy krok w kierunku spełnienia marzeń. To my, nasza perspektywa, pryzmat subiektywnych emocji, wrażeń i doświadczeń kształtuje rzeczywistość, która nas otacza, dlatego najwyższa pora, aby zacząć świadomie i w pełni kreować swoje życie!
  • Wartości – życie na każdym kroku nas testuje, dlatego musimy nauczyć się, jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach. Pomogą nam w tym nasze własne wartości, ideały, zgodne z osobistymi przekonaniami. Postaw na deklaracje, którym będziesz potrafił sprostać swoim zachowaniem, postawą i stosunkiem do bliskich oraz innych ludzi każdego dnia.
  • Cel – ukierunkuj uwagę na konkretny cel. Naukowo udowodniono, że energia skoncentrowana w ściśle jednym punkcie potrafi wpływać na materię. Ponad 100 lat temu Einstein opisał to, dokonując przewrotu w dotychczasowym postrzeganiu rzeczywistości, publikując teorię względności. Dlatego nie jest to fikcja, a realny, niepodważalny fakt. Bez konkretnego celu, ukierunkowanego strumienia pragnień i energii – działania – nie jesteśmy w stanie niczego zmienić. Dlatego zacznij już od dzisiaj! Zastanów się, co sprawia Ci radość, co jest bliskie Twojemu sercu i… działaj!

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Dzisiejszemu światu jest potrzebna nie tyle energia termojądrowa, ile raczej energia zamknięta w ludzkim sercu, którą trzeba wyzwolić.
Albert Einstein

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz