[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

Ty sam podejmujesz decyzje i wybierasz Sukces, którego chcesz doświadczyć. Twoje serce doskonale wie, co jest dla Ciebie najlepsze – tylko musisz nauczyć się go słuchać…

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]Jeżeli Twoim pragnieniem jest wzbogacenie pełnią wolności Twojego życia, którego Ty sam jesteś jedynym i wszechmocnym kreatorem o nieograniczonym bogactwie możliwości Twojej mocy miłości, dobrobytu i zdrowia, to wtedy ja, znając i rozumiejąc wartość, jaka płynie ze źródeł metod tworzenia życiowego sukcesu poprowadzę Cię do urzeczywistnienia Twoich marzeń, z pomocą Twojego serca, które od dawna wie, co jest dla Ciebie najlepsze.

Każdy dobrze prosperujący przedsiębiorca zna i wie, jakie są sekrety powodzenia działalności firmy. Spełnienie i realizacja siebie jest wszelkim źródłem motywacji, inspiracji oraz chęci do dalszego działania, a w szczególności do wzrostu produktywności pracowników, dlatego, jeśli zależy Ci na efektywnym wykonywaniu zadań przez Twoich asystentów – ich motywacji oraz pełni zdrowia, co z kolei przełoży się na produktywność i wzrost aktywności firmy, już teraz zwróć się do osoby, która pomoże Ci osiągnąć Twój własny Życiowy Sukces.

Tą osobą jestem ja, Lidia Iwanowska, Master Life Coach w Warszawie. Absolwentka Life Coachingu oraz Medycyny Naturalnej w Kalifornii. Znam i rozumiem przyczyny i źródło niemocy, życiowej porażki i braku sukcesu. Znam i rozumiem przyczyny i źródło powstawania chorób fizycznych i mentalnych.

Czy wiesz, że sukces firmy zależy głównie od zdrowia pracowników – mentalnego i fizycznego? Spoglądający w przyszłość o progresywnym i ambitnym usposobieniu biznesmen rozumie potrzebę i słuszność wzbogacenia oraz stworzenia unikalnych twórczych warunków dla rozwoju swojej firmy. Jako Life Coach, wiem, jak pomóc Ci zbudować sukces, uprzednio pozwalając na prawidłowe funkcjonowanie Twoich pracowników – to właśnie od ich mentalnego i fizycznego zdrowia zależy los Twojej firmy. Zablokowana negatywna mentalność pracowników ogranicza szansę na pełen potencjał sukcesu Twojej działalności.

Zrozumienie nierozerwalnego związku jaki istnieje pomiędzy codziennym samopoczuciem pracowników Twojej firmy, a jej sukcesem jest pierwszym krokiem do zwycięstwa na każdym ważnym szczeblu drabiny sukcesu, o którym wie każdy wielki biznesmen/przedsiębiorca/ceo.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”20″][vc_column_text]

Tam, gdzie STRES (stres osobisty, prywatny pracowników przenoszony na “grunt” profesjonalny firmy) zaniża się… Tam, niekończący się wzrost prawdziwego SUKCESU zaczyna się!”

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Comments (0)

W glebi serca glosie kryje sie cala kwintesencja tego, co najpiekniejsze, najczystsze, najszczersze, najwrazliwsze i najukochansze dla nas!

Zostaw komentarz