[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Zadbaj o siebie!

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Pokochanie samego siebie to droga prowadząca do rozwoju osobistego. Ucząc się, jak kochać siebie, dowiesz się także, jak znaleźć szczęście, miłość, sukces, spełnienie i zadowolenie. Zaakceptowanie swoich własnych słabości nie jest łatwe, ale jeśli tylko zdecydujesz się zaangażować i dbać o siebie tak często, jak to możliwe, bardzo szybko zobaczysz korzyści.

 

Spraw sobie przyjemność

Zacznij w siebie inwestować. Im więcej robisz rzeczy, które wskazują na to, że kochasz siebie – tym łatwiej będzie Ci w to uwierzyć i zaakceptować swoje wady i zalety.

Medytuj. Zdecyduj się na pedicure. Zrób sobie przerwę. Zatrudnij trenera życia. Przeczytaj książkę. Weź gorącą kąpiel. Nauczyć się nowej umiejętności. Zadzwoń do przyjaciela. Kup sukienkę. Pójdź na masaż. Po prostu – zainwestuj w siebie.

 

Zadaj sobie najważniejsze pytanie

Czego tak naprawdę chcesz?

Jeśli chcesz kochać siebie, musisz kochać swoje myśli, opinie, pragnienia, potrzeby i wszystko pomiędzy. Proszenie o to, czego chcesz, nie jest samolubne, nawet jeśli jest to bezpośrednio sprzeczne z życzeniami kogoś innego.

Dlatego zastanów się, czego tak naprawdę TY SAM chcesz. Nie Twoi bliscy, znajomi, partner… To są Twoje pragnienia, Twoje uczucia, Twoje ŻYCIE. I tylko Ty możesz zdecydować, jak będzie ono wyglądać. Wszystko jest w Twoich rękach. Nigdy nie jest za późno, aby pokochać siebie.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz