[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Wszyscy znamy to uczucie. Pojawia się od razu, gdy tylko sprawy nie idą po naszej myśli.

Bezsilność. Rezygnacja. Beznadzieja.

Kulminacyjny moment, który zadecyduje o tym, czy nadejdzie coś więcej. Coś piękniejszego, lepszego, dobrego. Siła, której potrzebujesz – ona drzemie w Tobie samym. Nie pozwól sobie wmówić, że już nic lepszego Cię nie czeka, bo… Lepsze jest tuż za rogiem.

Twoją siłą jest wiara. To ona utrzymuje Cię przy życiu. Jest źródłem nadziei. Wystarczy uwierzyć, że będzie lepiej. Spróbuj. To naprawdę nie jest takie trudne.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Kiedy myślisz, że nie spotka Cię już nic dobrego, to wiedz, że się mylisz. Za każdym zakrętem może kryć się przyjemność, miłość, piękno, dobry człowiek.
– Kaja Kowalewska

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Leave a comment