[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Nic nie musi się zmieniać! Bądź szczęśliwszy już dzisiaj!

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]To naturalne, że myślimy o szczęściu w perspektywie długoterminowych planów, jednak nasz czas jest ograniczony i dlaczego nie mamy czerpać pełni szczęścia i radości życiowej właśnie teraz?[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Szczęście, którego pragniesz, nie znajduje się w odległej perspektywie czasu. Nie jest też w Twoich planach, pragnieniu więcej, poszerzaniu siebie oraz swojego życia. Ile razy czytałeś cytaty, porady i mądrość duchową, która mówi nam, że szczęście jest zawsze dostępne teraz, to jest nasz wybór?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Prawdę mówiąc…

W rzeczywistości tak to właśnie wygląda. Szczęście czeka na Ciebie w teraźniejszości i jedynie możesz je znaleźć poprzez wyostrzenie zmysłów na detale codzienności. Ukrywa się w tych najdrobniejszych chwilach, małych, ale niezwykle istotnych na tle całego dnia. To właśnie za nie możesz być wdzięczny, kiedy kładziesz się wieczorem na poduszce, rozmyślając o minionych wydarzeniach. W jednej chwili, kiedy zdecydujesz się zwrócić uwagę na wdzięczność, ciesząc się drobiazgami, portal szczęścia otworzy się w twoim sercu!

 

Nic nie musi się zmienić, abyś był teraz szczęśliwszy. Możesz oczywiście zmienić cokolwiek zechcesz, ale nie musisz zmieniać rzeczy, aby czuć się szczęśliwszym.

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Leave a comment