[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

5 kroków do…

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]W ważnych relacjach nie tylko Twój partner może stracić Twoje zaufanie; czasami może to być nawet Twój przyjaciel lub członek rodziny.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Jak odzyskać stracone zaufanie?

Jeśli straciłeś zaufanie do ważnej dla Ciebie osoby, udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania pomoże Ci przywrócić Twój związek na właściwe tory, jeśli tego właśnie chcesz:

1. Co sądzę o tym, co się stało?
Musisz nawiązać kontakt z myślami w swoim umyśle i uczuciami w sercu. To może zająć trochę czasu. Kiedy po raz pierwszy zostaniesz skonfrontowany ze zdradą, prawdopodobnie będziesz w stanie szoku. Ten szok uniemożliwi Ci kontakt z rzeczywistością, dlatego ważne jest, abyś odnalazł drogę do celu, jakim jest Twoje serce.

2. Jak zareagować na to, co się stało?
Czy krzyczysz,  milczysz, pakujesz się i wyjeżdżasz na jakiś czas, czy może ignorujesz swoje myśli? Oto pytania, które pojawią się w twoim umyśle. Kiedy szok minie i wypełni Cię gniew, ból i smutek, możesz być skłonny powiedzieć lub zrobić coś, co jeszcze bardziej zniszczy związek.

Zezwolenie na upływ czasu to zawsze świetny sposób, aby spojrzeć na to, co robić dalej. Kreatywne terapie, takie jak pisanie, taniec, malowanie, rysowanie lub rzeźbienie, to świetne sposoby na pozbycie się napięcia i nadanie jasności obecnej sytuacji.

Poświęć sobie tyle czasu, ile potrzebujesz i daj znać drugiej osobie, że to właśnie robisz. W ten sposób nie będziesz odczuwać potrzeby spieszenia się z podjęciem decyzji, a to wzmocni twoje poczucie kontroli nad sytuacją. Jest to ważne, a także pozwala drugiej osobie poznać status związku, aby ona również wykorzystała ten czas na refleksję. Wnioski niosą ze sobą odpowiedzi, których mogą szukać, a mianowicie, czy chcą rozwiązać związek, czy też ocalić go – w jaki sposób mogą go odbudować.

3. Czy chcę odzyskać stracone zaufanie, czyli uratować związek?
Niezależnie od tego, czy jest to Twój partner, rodzeństwo czy przyjaciel, musisz zdecydować, co chciałbyś osiągnąć. Jeśli chcesz mieć z nimi związek, ale czujesz, że wyzdrowienie zajmie dużo czasu, niech tak będzie. Możesz pomóc przenieść te rzeczy, ale nie możesz ich przyspieszyć. Jeśli chcesz ocalić te relacje, po prostu musisz podejmować konsekwentne, wytrwałe wysiłki, aby je naprawić. Dopóki oboje będziecie chcieli uratować związek i podejmiecie niezbędne kroki, zgodnie z ustaleniami obu stron, stanie się to z czasem.

4. Czy wierzę, że mogę odzyskać do nich zaufanie?
Jeśli chcesz odzyskać zaufanie, ale nie wierzysz, że możesz, to nie osiągniesz swojego celu. Gdy opadnie kurz, będziesz wiedział na pewno. Daj sobie czas na podjęcie decyzji. Czasami nasze przekonania opierają się na czynnikach sytuacyjnych, a nie na faktach.

5. Co musi się stać, aby zaufanie zostało odzyskane?
Musisz otrzymać szczere przeprosiny. Bez tego stracilibyście szacunek do samego siebie oraz godność, a wraz z nią szacunek dla siebie nawzajem. Musisz także otwarcie mówić o tym, co czujesz.

 

Określ dokładnie, co musi się wydarzyć, abyś mógł odpocząć od przeszłości i tworzyć razem z drugą osobą szczęśliwą i pełną sukcesów przyszłość. Daj sobie czas. Wsłuchaj się w siebie. Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz. A potem wspólnie stwórzcie plan działania i małymi kroczkami odbudujcie to, co utracone.[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Comments (0)

Fantastyczny tekst Brawo! Szczególnie spodobała mi się szata graficzna twojego bloga 🙂

I simply desired to say thanks all over again. I am not sure the things that I might have made to happen in the absence of these ways revealed by you on that problem. It was before a troublesome setting for me personally, nevertheless finding out this professional style you resolved the issue made me to leap over delight. I am just happy for this help and as well , have high hopes you are aware of a powerful job you have been accomplishing teaching the mediocre ones through your web blog. More than likely you havent come across any of us.

Leave a comment