BLOG Lidii Iwanowskiej

Motto Tygodnia Lidia Iwanowska Life Coach 1 1024x815 - Motto Tygodnia
Nie wierz w absurdy niezależnie od tego, kto je głosi.
-Rumi

Autorytet często bywa niepodważalny, nie jest on jednak wyznacznikiem uniwersalnej prawdy, a jedynie odzwierciedleniem indywidualnej interpretacji treści płynących z możliwie równie nieuniwersalnego źródła. Dlatego zawierzając danej sprawie, zastanów się, czy aby na pewno jest ona słuszna – czy jest to prawda niepodważalna czy może relatywna, zależna od punktu widzenia odbiorcy, będąc równoznaczna z subiektywnymi uczuciami osoby. Zawsze ufaj sercu, a Twój instynkt wskaże Ci właściwą drogę…

„Świat stworzony jako dobry uległ zaciemnieniu na skutek wolnych aktów stworzonych istot. Obecnie jest miejscem próby, które przechodzą ludzkie dusze.”
– Karl Japsers

Jakiś czas temu wyruszyłeś w swoją ziemską podróż i jesteś tutaj. Twoja codzienność sprawia, że wszystkie Twoje myśli krążą wokół obecnego życia. To dopiero początek Twojej wędrówki. Twój byt ograniczony fizycznością i materią ciała pulsuje energią, wypełniającą cały wszechświat. Ona jest wszędzie… Jesteś nią, a ona Tobą. Twoimi myślami, słowami, ruchami… Żyjąc w świecie zasiedlonym przez niedoskonałe istoty ludzkie, nietrudno jest o potknięcia. To próby, na które wystawia Cię przeznaczenie. Doprowadzą Cię one jednak do miejsca, gdzie wszystko staje się jednością… Dlatego w ciemności prozy codzienności szukaj światła, a gdy już je znajdziesz, idź w jego kierunku z otwartym sercem.

Posty powiązane

Comments (1)

TEN MA NAJWYZSZEJ CHOJNOSCI PORYWY, KTOREMU FORTUNA ODMOWILA MIENIA, A TEN JEST NAJBARDZIEJ GADATLIWY, CO NIEMA NIC DO POWIEDZENIA.
ADAM ASNYK, AUTORYTETY.

Zostaw komentarz