[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text]

Przychodzisz z tym na świat. To jedyne, co możesz zabrać na koniec swojej ziemskiej wędrówki. Wewnętrzna siła, która tkwi w każdym z nas.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Dostałeś niesamowity dar. Jesteś szczęściarzem, a w twoim sercu tkwi nieoszlifowany diament. Tym klejnotem jest nieograniczony potencjał twórczego działania, dotychczas uśpiony przez długie lata. Nadszedł czas, abyś obudził w sobie pokłady Twojej wewnętrznej siły, która zaprowadzi Cię do spełnienia na tle poezji codzienności zdrowia i życia sukcesu.

Wewnętrzna siła – jak ją odnaleźć?

Prokrystanacja to synonim zwątpienia. Nasza motywacja do działania rodzi się z inspiracji, a inspiracja… z nas. To właśnie w nas samych tkwią pokłady twórczego potencjału, który jest źródłem naszej wewnętrznej siły.

Postrzegając siebie, jako osobę wartościową, tworzysz pozytywny obraz, będący fundamentem do czerpania inspiracji z uśpionej przez lata wewnętrznej siły. Oznacza to świadomość Twoich mocnych stron, umiejętności podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w nieprzewidywalnych sytuacjach. Kluczem do otworzenia serca, w którym został uśpiony nasz twórczy potencjał, jest miłość. Otwierając swoje serce na otaczające nas bogactwo wszechświata krążącej w nim energii, jesteśmy gotowi do nieograniczonego czerpania inspiracji i mocy z naszej własnej  wewnętrznej siły.

Wewnętrzna siła to równowaga ciała, ducha, umysłu i emocji. W drodze po upragniony cel pamiętaj o życiowej harmonii, dzięki której uzyskasz balans pomiędzy zdrowiem fizycznym, duchowym i emocjonalnym. Jest to zdecydowanie jeden z głównych czynników, mających realne przełożenie na naszą wydajność, realizację i spełnienie życiowe.

Silny człowiek sukcesu nie jest ofiarą swojego otoczenia. Tworzy sprzyjające mu warunki. Jego wewnętrzna siła i energia sprawiają, że wszystkie sprawy toczą się po jego myśli.
– Orison Swett Marden

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Comments (0)

Miejcie nadzieję”
Adam Asnyk

Miejcie nadzieję!… Nie tę lichą, marną
Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera,
Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno
Przyszłych poświęceń w duszy bohatera.

Miejcie odwagę!… Nie tę jednodniową,
Co w rozpaczliwym przedsięwzięciu pryska,
Lecz tę, co wiecznie z podniesioną głową
Nie da się zepchnąć ze swego stanowiska.

Miejcie odwagę… Nie tę tchnącą szałem,
która na oślep leci bez oręża,
Lecz tę, co sama niezdobytym wałem
Przeciwne losy stałością zwycięża.

Przestańmy własną pieścić się boleścią,
Przestańmy ciągłym lamentem się poić:
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią,
Mężom przystało w milczeniu się zbroić…

Lecz nie przestajmy czcić świętości swoje
I przechowywać ideałów czystość;
Do nas należy dać im moc i zbroję,
By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość

Prawdziwy Sukces polega na tym, że dostajesz to, czego chciałeś :-). Szczęście na tym, że chcesz tego, co dostałeś.

Leave a comment