[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

Przejmij kontrolę nad własnym życiem i zbuduj pewność siebie, która pozwoli Ci osiągnąć spełnienie – sukces na każdej płaszczyźnie Twojego życia.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]Pewność siebie to świadomość swoich własnych słabości, swoich lęków, obcowanie z nimi, a przede wszystkim – umiejętność stawiania im czoła. To wiara w swój własny nieograniczony potencjał, czyli zdolność do realizowania postawionych sobie celów, oraz szacunek do siebie samego, podczas utożsamiania się z osobą wartościową, osobą godną.

Pewność siebie to świadomość swoich mocnych stron, umiejętności, własnych sił, z których jesteśmy w stanie czerpać niekończącą się moc i wiarę do kreowania wyraźnego obrazu siebie samego.

Budowanie pewności siebie to wieloczynnikowy proces, który powinniśmy zacząć od wybudzenia się, przejścia ze stanu uśpienia w stan samoświadomości. Bycie świadomym to uważne słuchanie własnych myśli, podczas gdy inni pozwalają im tylko płynąć i się nad nimi nie zatrzymują. Fundamentem samoświadomości jest reakcja na wszystko, co się dzieje nie tylko wokół nas, ale również w środku. Obserwowanie i weryfikacja myśli, zachowań, założeń na temat samego siebie i świata. Stopień Twojej świadomości przekłada się na relacje z innymi ludźmi – na to, jak pewnie się z nimi czujesz oraz jak szybko i efektownie jesteś w stanie podejmować decyzje. Im bardziej siebie poznasz, tym szybciej i skuteczniej będziesz w stanie zbudować swoją głęboko ugruntowaną we własnym potencjale i samoświadomości pewność siebie, pozwalającą na ekspresję Twojego potencjału w życiu codziennym.

Pewność siebie jest kluczem do sukcesu, osiągnięcia spełnienia na każdej płaszczyźnie Twojego życia. Czuć się pewnym siebie znaczy czuć się dobrze we własnym ciele, z własnymi myślami, widzieć i akceptować zmiany, z nadzieją spoglądając przed siebie… Wierząc, że tuż za rogiem spotka Cię urzeczywistnienie Twoich marzeń, uśpionych pragnień, które czekają, aż tylko wyciągniesz do nich dłoń i sprawisz, że staną się realną częścią Twojego życia.

Moim celem jest pomoc w odnalezieniu Twojej życiowej drogi, oferującej spełnienie i realizację marzeń. Life Coaching zaprojektowany z myślą o tych, którzy są gotowi na radykalne i nieodwracalne zmiany w życiu na lepsze. Jako Master Life Coach poprowadzę Cię ścieżką sukcesu, dobrobytu i samospełnienia, niekończącej się radości i inspiracji w Twoim życiu.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Leave a comment