[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Motto Tygodnia

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się, co jest Twoim życiowym powołaniem? A może nie wierzysz w pasję?

Przypomina to trochę brak wiary w miłość. Dopóki nie spotkamy jej na naszej drodze, nie będziemy wierzyć do końca, że istnieje.

Trudno znaleźć w sobie odwagę, aby przyznać się przed samym sobą, a jeszcze trudniej przed innymi, że wierzymy w niewidzialne. Niewidzialne, które jest prawdziwie realne, niemal tak realne, że znajduje się na wyciągnięcie naszej dłoni.

Wszystko, co najszlachetniejsze w życiu, wymaga jednak od nas czasu i cierpliwości, a tym nie zawsze potrafimy sobie poradzić. Szukanie swojej życiowej pasji może trwać miesiące, a nawet lata. Niezmiernie ważne jest jednak, aby stale próbować. Znajdywać nowe zajęcia i hobby, które z biegiem czasu mogą przerodzić się w to, co daje nam największą radość. Kształtować w sobie umiejętność słuchania oraz obserwacji – wrażliwości na bodźce nie tylko zewnętrzne, ale wewnętrzne. Obserwować, z czym rezonujemy, a z czym nie. Słuchać swoich własnych myśli.

Tylko tak będziesz stanie osiągnąć pełnię satysfakcji życiowej oraz spełenia – żyjąc w zgodzie z tym, co mówi Twoje serce.

 

W życiu każdego człowieka są dwa wielkie dni – pierwszy, w którym się rodzimy i drugi, w którym odkrywamy po co.
– William Barclay

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz