BLOG Lidii Iwanowskiej

Zarządzanie sobą w czasie Lidia Iwanowska Life Coach 1024x684 - Zarządzanie sobą w czasie
Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak sukcesywnie realizować postawione sobie zadania i cele poprzez efektywne zarządzanie czasem oraz budowanie pozytywnych nawyków prowadzących do sukcesu.

Czujesz, że brakuje Ci kontroli nad własnym czasem?

Chciałbyś nauczyć się efektywnie realizować postawione sobie cele?

Chcesz odzyskać stracony czas i energię?

 

Coaching daje możliwość poszerzenia wachlarza własnych umiejętności oraz zdolności do sprawnego zarządzania czasem. W trakcie szkolenia nauczysz się jak definiować cele i wyznaczać priorytety, umiejętnie planować  oraz sprawnie realizować postawione sobie zadania.

 

Pamiętaj! Na efektywność osobistą składa się wiele czynników, m.in. budowanie pozytywnych nawyków. Podejmowanie działania to pierwszy krok na drodze do sukcesu. Kolejnymi elementami jest umiejętność efektywnego zarządzania czasem, budująca poczucie kontroli zarówno nad czasem, jak i własnym życiem. Niewielka zmiana codzienności może być kluczową zmianą na drodze sukcesu, dlatego tak ważne jest przekształcenie nawyków nie tylko w zakresie działania, ale również w obszarze naszych myśli oraz emocji.

 

Przejmij kontrolę nad własnym życiem i odzyskaj stracony czas, opracowując strategię drogi sukcesu. Nie będzie lepszej chwili – to jest właśnie ten moment, kiedy musisz podjąć decyzję i odpowiedzieć sobie na pytanie:

Czy jesteś gotowy na radykalną zmianę swojej codzienności poprzez efektywne działanie, prowadzące do życia i zdrowia sukcesu?
Skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod nr +1 (224) 523-5196.

Posty powiązane

Zostaw komentarz