[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Móc powiedzieć sobie: Akceptuję siebie taką, jaką jestem. Czuję się komfortowo we własnej skórze, jest niczym terapia. Bez żadnych barier, bez zastanawiania się, jak powinno się zachować. Po prostu bycie tu i teraz, życie pełnią swojego serca.

Podczas gdy samo bycie autentycznym i szczerym z samym sobą buduje w nas poczucie wewnętrznego spokoju, bycie obecnym pozwala cieszyć się chwilą i czerpać z niej to, co najlepsze.

Autentyczność a akceptacja
Akceptacja jest tutaj naprawdę ważnym aspektem. Jeśli potrafisz być wobec siebie oraz innych szczery to znaczy, że akceptujesz siebie takim, jakim jesteś. Kiedy jesteś nieautentyczny, mówisz, że potrzebujesz kogoś, kto najpierw Cię zaakceptuje, zanim Ty sam pokochasz siebie. Zauważasz różnicę?
Zastanów się, jak ludzie czują się w towarzystwie osób, które zachowują się nieszczerze. Niezręcznie! A wiesz dlaczego? Ponieważ podświadomie to wyczuwają za pomocą własnej intuicji.
Bądź szczery – będziesz szczęśliwszy
Ta prosta zasada naprawdę pozwala zmienić wiele w życiu – oczywiście, na dobre! Kiedy jesteś autentyczny, żyjesz w zgodzie z samym sobą, z własnymi poglądami, myślami i zasadami, które wyznajesz, czerpiesz z życia więcej radości. W jaki sposób? To proste! Inni łatwiej obdarzają Cię zaufaniem, ponieważ dostrzegają Twoją szczerość, a to zaś buduje obopólne zadowolenie. Gdy znasz siebie, potrafisz rozpoznawać sygnały, które mówią Ci, co jest dla Ciebie dobre, a co nie, dzięki czemu jesteś w stanie zbudować również w sobie asertywność.
Asertywność zdolność, która pozwala Ci być szczerym w każdej sytuacji, nie tylko wobec siebie, ale też innych, nie zważając na normy społeczne czy powszechne „co wypada, a co nie”. Po prostu robisz to, co czujesz, że jest dla Ciebie najlepsze i Ci to służy. A więc bycie autentycznym wzmacnia Twoją asertywność i jednocześnie poprawia Twoje zdrowie psychiczne – samopoczucie – ponieważ działasz w zgodzie ze swoim wewnętrznym głosem.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz? A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty. Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz