[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Jesień to zachwycająca pora roku z bogatymi kolorami. To także pracowity czas dla wielu osób. Ludzie przygotowują się do nadchodzącej zimy, sprzątając i dekorując swoje domy na sezon. Poznaj jesienne rytuały, które sprawią, że poczujesz się lepiej.
celebruj sezon

Wiele jesiennych festiwali celebruje zmieniające się barwy natury. Liście zmieniają kolor z zielonego na złoty i czerwony, zanim całkowicie opadną. Wiele osób w tym czasie wiesza kolorowe liście w oknach, aby wprowadzić do swojego domu jesienną atmosferę. Mieszkania dekoruje się również kojarzącymi się z sezonem przedmiotami, takimi jak dynie, tykwy i kapelusze czarownic.

porządkuj i celebruj
Jesienne porządki to juz tradycja. To także dobra okazja do odświeżenia klimatu mieszkania. Niektórzy ludzie wymieniają nawet meble na nowe, które sprawiają, że wnętrza wpisują się w jesienny klimat. Wiele krajów obchodzi specjalne wydarzenia w okresie jesiennym, aby upamiętnić przemijanie rocznych wydarzeń. Na przykład Chiny obchodzą Święto Smoków w październiku, aby uczcić swoich smoczych bogów. Świętują również swoich przodków na festiwalach przodków na przełomie września i października. W Indiach Diwali świętuje powrót Pana Kryszny do domu ze swoich podróży fajerwerkami, słodyczami i gigantycznymi uroczystościami na cześć jego matki, Radha-Krishny. Wszystkie te wydarzenia pomagają ludziom zastanowić się nad tym, czego doświadczyli w ciągu ostatniego roku i przygotować się na nowe wydarzenia, które nadejdą.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat budowania pozytywnej rzeczywistości, w której żyjesz? A może potrzebujesz zwiększyć swoją odporność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, poprzez specjalnie dedykowaną suplementację, popartą osiągnięciami nauki z zakresu neuroendokrynologii?

Skorzystaj z pomocy specjalisty. Life coach wskaże Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się kreować rzeczywistość, która będzie sprzyjać Twojemu rozwojowi, pełnej akceptacji oraz życiu w zgodzie z samym sobą. Pamiętaj, że tym, co stanowi fundament Twojego sukcesu jest umiejętność przekuwania myśli oraz własnych pragnień w świat, w którym żyjesz na co dzień. Więcej o mojej ofercie, znajdziesz tutaj.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz