[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Co mówią o Tobie ludzie, którymi się otaczasz?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Wiemy, że podobieństwa się przyciągają, a w związkach zazwyczaj pociągają nas ludzie, którzy trzymają się naszych przekonań, postaw i moralności, częściowo też dlatego, że potwierdzają nasze własne. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co mówi o Tobie Twój własny krąg społeczny – ludzie, którymi się otaczasz?

siła przyciągania

Już od lat wiadomo, że w codziennym życiu działa prawo przyciągania. Twoje myśli przyciągają sytuacje. Twoje działanie bezpośrednio przekłada się na sytuację życiową, a Twoje własne przyzwyczajenia i charakter przyciągają do Ciebie konkretnych ludzi.

To, kim się otaczasz, bardzo dużo o Tobie mówi. Przyciągasz nie tylko ludzi, którzy są do Ciebie podobni poglądami i podejściem do życia, ale których obraz jest spójny z Twoim własnym obrazem siebie.

Badanie opublikowane przez przez Tobina i wsp. (2014) popiera ideę, że jeśli dana osoba ma na myśli idealny obraz siebie, który różni się od jej obecnego ja, będzie przyciągać ludzi, którzy reprezentują osobę, którą dopiero chce się stać. Sugeruje to, że chociaż pociągają nas ludzie, którzy są do nas podobni, nasza atrakcja jest również determinowana przez nasze cele.

Kogo do siebie przyciągasz?

Co mówią o Tobie ludzie, którymi się aktualnie otaczasz?

Czy ci ludzie zatrzymują cię w życiu czy motywują i prowadzą do samodoskonalenia?

Czy otaczasz się ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się dobrze z powodu własnego braku szczęścia, zdrowia lub osiągnięć, ponieważ obecnie nie wiesz jeszcze, jak odzyskać kontrolę nad własnym szczęściem i życiem?

Czy już wiesz, kto najbardziej reprezentuje osobę, którą chcesz się stać i czy budujesz z nią silniejsze relacje?

Jak i gdzie możesz znaleźć ludzi podobnych do twojego idealnego przyszłego ja i jak możesz budować z nimi relacje?

Osoby, którymi się otaczamy, mają wpływ na praktycznie każdy aspekt naszego życia. Nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, co mówi o Tobie Twój krąg, jaki wpływ wywiera na Twoje życie i czy daje Ci szanse na rozwój, osiągnięcie swojego życiowego sukcesu?[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz