[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Czy wiesz, w czym tkwi moc afirmacji?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Wypowiadanie afirmacji, czyli pozytywnych stwierdzeń na swój temat – mówienie na głos myśli, które odzwierciedlają to, kim chcemy być i co chcemy mieć, oraz jacy byśmy byli, gdybyśmy już osiągnęli swój cel, może pomóc nam stać się lepszą wersją samych siebie oraz osiągnąć wszystko to, o czym marzymy.

Powód Pierwszy

Afirmacje dają mózgowi instrukcje do pracy. Mózg lubi udowadniać, że ma rację, więc niezależnie od tego, czy mówimy sobie, że jesteśmy głupi lub sprytni, mamy słabą lub fantastyczną pamięć, jesteśmy nieszczęśliwi lub szczęśliwi w naszym związku, nasz mózg przyjmie instrukcje i zacznie pracować wdrażanie działań mających na celu udowodnienie swojej słuszności. Mając to na uwadze, pomyśl o instrukcjach, które dajesz swojemu mózgowi na co dzień oraz o tym, jak te instrukcje tworzą życie, które Ty sam prowadzisz.

Powód Drugi

Biorąc pod uwagę, że mózg wykorzystuje instrukcje do pracy nad celami, do których ma dążyć, częste przypominanie mu właśnie o tych celach za pomocą afirmacji zwiększy ich potencjał na spełnienie, ponieważ mózg będzie chciał udowodnić, że ma rację! Te możliwości mogą być widoczne, ale możesz ich też nie dostrzegać, szczególnie wtedy, jeśli nie koncentrujesz się na tym, kim chcesz się stać. Kiedy jednak już to zrobisz, zaczniesz rozpoznawać właśnie te możliwości, których istnienia wcześniej byłeś nieświadomy.

Moc afirmacji

Zastanów się więc, gdzie teraz jest twoje życie, gdzie są twoje relacje, finanse, kariera, styl życia, duchowość i zdrowie. Prawdopodobnie możesz stwierdzić, że rzeczywistość, w której obecnie żyjesz, jest odbiciem twoich dominujących myśli z ostatnich tygodni, miesięcy, a nawet lat. Czy te myśli Ci się podobają? Czy może nadszedł już czas, aby przejąć kontrolę nad swoimi myślami, używając afirmacji – tak, aby pokierować swoim życiem w kierunku, w którym chcesz iść?

Twoje dzisiejsze myśli poprowadzą Cię do jutrzejszej rzeczywistości. Pozwalanie swoim myślom na kontrolę, to jak pozostawienie swojego życia na autopilocie, nawet gdy kieruje Cię on w ślepą uliczkę! Użyj afirmacji, aby wyostrzyć zmysły oraz zwiększyć skupienie, wskakując na miejsce kierowcy. Wróć na właściwą trasę, którą chciałbyś na co dzień podążać, gdzie celem drogi jest życiowy sukces![/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Leave a comment