[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Motto Tygodnia

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Wewnętrzny spokój to harmonijne tło, pozwalające czerpać z głębi bogactwa swojego serca w imieniu inspiracji życiowej.

 To tutaj zaczyna się kreacja, pisana naszą intuicją, która prowadzi nas do tego, o czym od zawsze marzyło nasze własne ja.

Zaraz obok najwyższej wartości, jaką jest sama w sobie miłość, jest spokój, niosący ukojenie, niezależnie od czasu i sytuacji, w jakiej się znajdziemy.

To właśnie teraz jest ten moment, kiedy go najbardziej potrzebujemy. Spokój. Pozwól mu rozgościć się w swoim sercu.

 

Spokój ducha to coś, do czego zawsze powinniśmy dążyć. Pozwala on przetrwać każdy dzień bez względu na to, co się dzieje wokół.
– Jennifer L. Scott

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Leave a comment