[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

Twoje myśli kształtują rzeczywistość. Nieograniczona moc kreacji twórczej ma bezpośredni wpływ na to, jak wygląda i jak będzie wyglądać Twoje życie.

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]Na podstawie eksperymentów badawczych potwierdzono istnienie korelacji pomiędzy myślami o przeszłości i przyszłości a emocjami, które odczuwamy. Na nasze samopoczucie w danej chwili, obecnym momencie życia, w którym się znajdujemy, znaczący wpływ mają osobiste myśli. Pozytywne emocje związane z przeszłością, generują również pozytywny obraz przyszłości, budując w nas poczucie komfortu w oczekiwaniu na nieznane i chęć sięgania po więcej, natomiast skupianie się na negatywnych chwilach, które miały miejsce dawniej, rzuca cień na to, co może się jeszcze zdarzyć, skreślając na starcie pozytywny potencjał nadchodzących wydarzeń.

 

Opracowałam naukowy system medycyny naturalnej i alternatywnej pozwalający pozbyć się chorób i tabletek.

 

Symbioza szczęścia i zdrowia to zamknięte koło, które raz uruchomione, działa poprawnie. Wiedzę, którą możesz osiągnąć poprzez coaching, szkolenia jest w stanie zapewnić Ci tylko doświadczona osoba, dla której życiową pasją jest niesienie pomocy poprzez uzdrowienie mentalne, psychiczne i fizyczne w drodze do osiągnięcia zdrowia i życia sukcesu. Dobry coach w Warszawie nie da Ci gotowej odpowiedzi na pytania, na których odpowiedzi zawsze chciałeś znać, natomiast pomoże znaleźć w Tobie siłę potrzebną do uwolnienia uśpionego potencjału, abyś sam odkrył, co tak naprawdę jest Ci potrzebne, a stanie się to, jeśli tylko nauczysz się słuchać głosu własnego serca, które dobrze wie, co jest dla Ciebie najlepsze.

 

O zdrowie trzeba dbać nie dlatego, że jest ważne, ale dlatego, że bez zdrowia wszystko jest nieważne.
– Lidia Iwanowska

 

Skupiając się na pozytywnych emocjach, które doświadczasz każdego dnia, sprawia, że czujesz się szczęśliwszy i z łatwością odnajdujesz radość nawet w najdrobniejszych elementach życia. Pozytywne myślenie to umiejętność, nad którą możesz pracować tak, jak pracujesz nad mięśniem, sukcesywnie ćwicząc i dążyć do wyznaczonego sobie celu. Kontrolując swoje myśli, jesteś w stanie kontrolować rzeczywistość. Pozytywne myśli przyciągają równie pozytywną przyszłość, dlatego umiejętność spoglądania z nadzieją w przód odgrywa kluczową rolę na drodze do osiągnięcia sukcesu.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Comments (0)

Zycze kazdemu, aby na swojej drodze zycia poznal Pania Lidie! Ja, dzieki Bogu, mam to szczescie. Jej zyciowa madrosc i wewnetrzne piekno udziela sie kazdemu. Powiem prosto. Jestem matka z trojka dzieci. Jej szlachetna pomoc, wiedza bez granic i milosc w kazdym spotkaniu ze mna pozwolila mi na poznanie siebie! Widziala we mnie to, czego ja nie dostrzegalam. Jej madra wewnetrzna sila i piekne serce wskrzesily mnie do zycia, za co jestem jej na zawsze wdzieczna! Slowo to tylko symbol podziekowania. Wiec dziekuje i Kocham Ciebie Lidio, tak jak Ty kochasz kazdego. Twoja pomoc to zloto, ktorego doswiadczylam i doswiadczam.

Leave a comment