[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”40″][vc_column_text]

Pewność siebie to jeden z fundamentalnych czynników mających wpływ na Twoje życie i zdrowie pełne sukcesu. Czy wiesz, jak coaching może pomóc Ci w budowaniu pewności siebie?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Pierwszy krok do sukcesu

Pewność siebie w dużej mierze zależy od tego, jak sami siebie postrzegamy, czyli od sposobu myślenia. Zmieniając swoje myśli, kontrolując je, jesteś w stanie wpłynąć na zwiększenie własnej pewności siebie. Niepewność oraz strach przed nieznanym blokują Twój potencjał, który jesteś w stanie uwolnić tylko wtedy, gdy w pełni zaakceptujesz siebie samego z pełną gamą własnych zalet oraz wad. Jest to pierwszy, bardzo ważny krok w drodze do sukcesu.

 

NIE BÓJ SIĘ BYĆ SOBĄ

Bardzo często brak pewności siebie spowodowany jest nieustannym zadręczaniem się pytaniem, co pomyślą inni, gdy głośno wyrazimy swoje zdanie. Nie bój się być sobą – oryginalną, wyjątkową osobą, która wie, czego chce i nie ma odwagę wyrażać to, co myśli. Ludzie, którzy mają swoje zdanie, są w istocie osobami cieszącymi się wśród innych największym szacunkiem. Pierwszy krok to zaakceptowanie siebie w pełni takiego, jakim się jest oraz przełamanie mantry w myślach: “Co pomyślą inni…”. Odrzucając ograniczenia, jesteśmy w stanie rozwijać swoje poglądy i przekonania, nie bojąc się ostracyzmu społeczeństwa. Jesteś wyjątkową jednostką, którą w żaden sposób nie definiują myśli innych ludzi. Nie oddawaj kontroli nad swoją codziennością nikomu, ponieważ tylko od Ciebie zależy, jak Twoje życie będzie wyglądać.

 

Trochę gimnastyki

Na zwiększenie pewności siebie duży wpływ ma również poszerzenie własnej strefy komfortu. Life coaching pomaga określić sytuacje, w których czujemy się dobrze i pewnie. W nowych sytuacjach możemy czuć stres i niepewność, dlatego polecany jest szczególnie dobry coach w Warszawie, który pomoże Ci zbudować pewność siebie oraz odnaleźć się w niekomfortowych sytuacjach.

 

Sukces jest nagrodą za długi i ciężki wysiłek.
– Lidia Iwanowska

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Leave a comment