[vc_row css=”.vc_custom_1578532508929{margin-top: 0px !important;}”][vc_column width=”3/4″][vc_single_image source=”featured_image” img_size=”large” alignment=”center”][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]

Kiedy skończy się niepewność i wrócimy do normalności?

[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text]To staje się męczące. Wiele osób nadal pracuje w domu lub ma trudności ze znalezieniem pracy. Szkoły przekazują różne komunikaty dotyczące otwierania się osobiście lub wirtualnie. Liczba przypadków COVID wciąż rośnie w wielu krajach. Kiedy to wszystko się skończy?

 

Rzeczy nie wracają do „normalności”

Czas otworzyć oczy i zrozumieć, że „normalność” była iluzją stworzoną przez nasze ego dla wygody i fałszywego poczucia bezpieczeństwa, a ego bardzo nie lubi tracić kontroli i tego, co uznaje za oczywiste.

Jak w takim razie radzić sobie z poczuciem niepewności?

 

Dbaj o swoje serce.

Nasze serca cierpią z tak wielu ważnych powodów, skrywając jednocześnie tajemnice i klucz do naszej radości, naszych głębszych potrzeb, naszego pocieszenia, naszych mniejszych i większych tęsknot.

Dostrój się do swojego serca poprzez medytację lub po prostu uspokajając się i kładąc rękę na sercu. Poświęć chwilę, głęboko wdychając powietrze w płuca, wizualizując, jak Twoje serce wypełnia się pięknym fioletowym światłem.[/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][gem_divider margin_top=”30″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”page-sidebar”][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

Leave a comment